Προς το περιεχόμενο

τα φώτα σας για adsl


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

 

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΟ ΜΕΛΟΣ! ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΚΑΠΟΥ. ΘΑ ΕΧΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΤΕ (ΑΦΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 6 ΜΗΝΕΣ ΤΗΝ ΟΝ ΓΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΜΠΑ....) ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΚΑΝΩ.

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδεση τηλεφωνου. Προσπαθησα να κανω με την On αλλα δεν μου εκαναν ποτε την συνδεση και την ακυρωσα. Απλα δεν ξερω τι ταχυτητα χρειαζομαι για download, online gaming (οσο μεγαλυτερη τοσο καλυτερα θα μου πεις.... ) Εβλεπα και την forthnet μονο για ADSL με 21.50 το μηνα. Εχετε καποια εμπειρια απο αυτο? Η' να μην ρισκαρω και κανω με το ΟΤΕ και να τελειωνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειχα 2 συνδεσεις μεσω οτενετ on dsl kit και εμεινα πολυ ευχαριστημενος.Ενεργοποιηυηκαν και οι 2 σε μια εβδομαδα και ολα οκ.Οταν θελησα να κανω διακοπη δεν ειχα προβλημα.Με την αλτεκ ειχα ενα μικρο προβλημα καθως ο καθε τηλεφωνητης μου ελεγε τα δικα του.Τωρα αγορασα την προσφορα απο πλαισιο 6 μηνες φορθνετ στα 69 ευρο ενεργοποιηθηκε σε 10 μερες και ολα οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι , το θεμα δεν ειναι ποσα mbps θελεις εσυ αλλα το ποσα μπορει να "σηκωσει" η γραμμη σου.Θα σου ελεγα για αρχη να βαλεις καποια συνδεση Οτε ωστε να ενεργοποιηθει σχετικα γρηγορα η συνδεση.Επισης να ξερεις οτι ελαχιστοι εχουν 24mpbs γι' αυτο και οι εταιριες λενε εως 24. Δεν το ηξερα το link που λεει ο platano οποτε μπορεις να δεις και απο εκει την ταχυτητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να δεις μεχρι ποια ταχυτητα μπορει να παει η γραμμη.

 

Οχι απολυτα βεβαια αλλα αυτο μπορεις να το δεις και απο εδω.

 

http://www.adslgr.com/features/adsl_calculator.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...