Προς το περιεχόμενο

Επείγον με Vista!!!


Tracer27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά,

 

Έχω έναν υπολογιστή καινούργιο 2 ημερών ωστόσο προέκυψε η ανάγκη να κάνω format και να ξαναπεράσω τα Vista.Όλα οκ με την εγκατάσταση μόνο που όταν πάει να μου εμφανίσει την επιφάνεια εργασίας,την οποία προλαβαίνω να δω για 2 δευτερόλεπτα,πετάει μαύρη οθόνη.Όλα εξακολουθούν κανονικά να λειτουργούν αλλά δεν βλέπω τίποτα.Σκέφτηκα ότι κάτι πρέπει να έχει σχέση με τους drivers της κάρτας γραφικών πήγα στο site της nvidia και είδα πως υπάρχουν κάποια hotfixes.Κατέβασα ένα,αυτό που ταίριαζε με τα συμπτώματα.Τώρα δεν ξέρω εάν έκανα σωστά....Αν ναι πώς θα το περάσω???απο ασφαλή λειτουργία???Αν πάλι είναι λάθος και δεν θα βοηθήσει,όποιος μπορεί ας μου προτείνει κάτι

 

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χω συναντήσει και go αρκετές φορες στην arxh.to πρόβλημα εμφανίζεται όταν κάνει μονο του update, η το κανεις εσύ και διαλέγεις να βάλει drivers τις κάρτας γραφικών. δε ξέρω γιατί, πάντως δε παίζει με αυτούς τους drivers.μπες σε safe mode και βγάλε τους drivers τις κάρτας γραφικών απτό device manager.μετά κατέβασε απτό site τις nvidia η ati ότι έχεις και θα παίξει.. λογικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...