Προς το περιεχόμενο

Laptop Innovator, αξιζει;


sidietsira

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια,

φιλος θελει να αγορασει το παρακατω λαπτοπ απ'το e-shop

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.909157

 

αξιζει τα λεφτα του; τι ξερετε απο ποιοτητα κατασκευης αυτων των λαπτοπ; αν εχει κανεις αυτο το λαπτοπ ή καποιο αλλο innovator ας με διαφωτισει πλζ! ευχαριστω.

 

Υ.Γ: Τον υπολογιστη το χρειαζεται για παιχνιδια και απαιτητικες εφαρμογες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχουμε πει αρκετές φορές αλλά πάμε άλλη μία: Μακριά απο e-shop, οι τύποι είναι εντελώς ερασιτέχνες. Στα χρήματα αυτά υπάρχουν πολλές πολλές καλύτερες επιλογές. Επίσης το συγκεκριμένο case (που χρησιμοποιεί και το Πλαίσιο στο IronVN, αλλά σε μαύρο) δεν είναι ο,τι καλύτερο απο ποιότητα κατασκευής. Θα έλεγα οτι είναι απο τα χειρότερα που έχω δει και βγάζουν άπειρα προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βρηκα καλυτερες επιλογες με τετοια χαρακτηριστικα σε τιμες γυρω στα 1000ευρω! Εχεις τπτ να μου προτεινεις (κατι με καλη καρτα γραφικων κατα προτιμηση 8400Μ GT)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πήγαινε και πάρε αυτό...έχει την 8600 πάνω, με τον T7300, οθόνη 8ms και subwoofer. Με 30 ευρώπουλα το κάνεις και 2 γίγα. Από τις καλύτερες προτάσεις της αγοράς:

 

http://www.multirama.gr/Multirama/product.aspx?a_id=111&cc_id=BrandedNote&cp_id=131581

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

α πα πα .. μακριά από acer.. το πρώτο μου laptop ήταν. 1 χρόνο μετά πέθανε η μπαταρία. Δύο χρόνια μετά η οθόνη!!!!

 

μετά (μιλάω για το 2001!) πήρα ένα noname από Γερμανία (δεν υπήρχαν τότε turbox,innovator,multirama laptop) με τα ίδια case που έφτιαχνε το Πλαίσιο πριν 3 χρόνια.

 

Ακόμα δουλεύει εκτός από την μπαταρία (φυσικά) που "πέταξε" μετά από 2 χρόνια τρελής χρήσης.

 

Εγώ προτείνω laptop όπως innovator, turbo-x κτλ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΕΠΩΝΥΜΑ γιατί το service τους είναι πολύ πιο γρήγορο και το πας σε όποιο κατάτημα της σχετικής αλυσίδας θες (μόνο τα innovator έχουν θέμα γιατί στο φτιάχνουν μεν εντός 4 ωρών αλλά πρέπει να το πας στο Μενίδι γιατί εκεί είναι το service ,τα acer τα στέλνουν Ιταλία και χάνεις 15 μέρες!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω εχω ενδιαφερθει για το innovator.

το εχω γραψει και σε αλλο ποστ.

νομιζω οτι ειναι μακραν το καλυτερο που κυκλοφορει αυτη την στιγμη στην αγορα.δεν ξερω απο αποψη ποιοτητας αλλα απο θεμα δυνατοτητων δεν υπαρχει συγκρισιμο.

υπαρχουν πολλα αλλα στην αγορα που ειναι επισης καλα, αλλα καπου θα υστερουν.ειτε στην καρτα γραφικων ειτε στην μνημη ειτε στον επεξεργαστη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...