Προς το περιεχόμενο

Video clubs + xbox 360..


theoritikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρει κανένας σας αν υπάρχει έστω και ενα video club που να νοικιάζει xbox 360 games κοντά στο Παγκράτι? Έχω σπαστεί απίστευτα με αυτή την κατάσταση! Όλα τα βιντεο κλαμπ να είναι full στα ps3 και psp games , τα οποία δεν νοικιάζει κανείς, και για 360 να μην έχουν τίποτα απολύτως ή να έχουν 1-2 τίτλους απλά για να λένε ότι έχουν 360 games.

Το μόνο video club που έχω βρει είναι κοντά στου Ζωγράφου, αλλά η απόσταση από το σπίτι μου το κάνει απαγορευτικό να το επισκέπτομαι συχνά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλαράκι αυτό σκεφτόμουνα και εγώ για το κέντρο της Θεσσαλονίκης , απαράδεκτα πράγματα.

από ότι φαίνεται πρέπει να είναι συμφωνίες που έχει κλήση η αντιπροσωπία της SONY στην Ελλάδα, για να καταλάβεις πήγα σε dvd club είχε games του παλίου xbox και όχι του 360...

 

που είσαι ρε Microsoft????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ανατολική θεσσαλονίκη πάντως το seven της δελφών και της όλγας έχουν.

Της όλγας συγκεκριμένα έχει μεγάλη ποικιλία.. :)

 

thanks ρε φίλε, κόβουν λίγο μακριά αλλά τουλάχιστον μάθαμε από που μπορούμε να νοικιάσουμε κάνα παιχνίδι για την κονσόλα μας :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο στου Ζωγραφου ειναι το καλυτερο...

Το έχω διαπιστώσει πως είναι ο καλύτερος, αλλά θέλω μια ώρα και για να πάω και να γυρίσω με τα πόδια, και συγκοινωνία έχει κάθε μισή ώρα.

Δεν λέω καλός ο ποδαρόδρομος, κάνεις και γυμναστική αλλά μετά από κάποιο σημείο και μετά καταντά μαρτύριο....

Κάτι άκουσα όμως πως κάνουν και delivery dvd. Το έχει δοκιμάσει κανείς Παγκρατιώτης?

 

Για ανατολική θεσσαλονίκη πάντως το seven της δελφών και της όλγας έχουν.

Της όλγας συγκεκριμένα έχει μεγάλη ποικιλία.. :)

Παίζει να είναι από τα πολύ λίγα seven στην Ελλάδα που έχουν τίτλους για 360. Το 24ώρο seven στο Παγκράτι έχει μόνο για ps2, και στα Τρίκαλα έχει 5-6 μόνο..

 

Κανένας άλλος που να μένει Παγκράτι και να έχει το ίδιο πρόβλημα υπάρχει εδώ, για να πάμε στα video clubs της περιοχής και να τους κράξουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο στου Ζωγραφου ειναι το καλυτερο...

 

Είναι κοντά στο Πολυτεχνείο;Μιας και σπουδάζω εκεί θα με βολεύει αρκετά.Από τιμές τι παίζει ξέρετε;Επίσης δεν υπάρχει πρόβλημα να γραφτείς αν μένεις μακρυά ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το video in στην Ουλοφ πάλμε εχει μπολικα παιχνιδακια για xbox 360!(νομιζω οτι υπαρχει video in στο Παγκράτι αλλα δεν εχω νοικιάσει ποτε απο εκεί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks ρε φίλε, κόβουν λίγο μακριά αλλά τουλάχιστον μάθαμε από που μπορούμε να νοικιάσουμε κάνα παιχνίδι για την κονσόλα μας :-)

 

Στο Seven απέναντι από Διοικητήριο (Αγ. Δημητρίου 60) δοκίμασες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Sony εχει και κινηματογραφικη εταιρια οποτε λογικο ειναι να ειναι πιο δυκτιωμενη στα video clubs, π.χ. αμα δεν παρεις και τοσα παιχνιδια για PS3 δεν εχει ταινιες... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...