Προς το περιεχόμενο

ποια ταινια μου προτεινεται για το ερχομενο ΣΚ


Danny7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το επομενο ΣΚ λεω να παω σινεμα και επειδη δν εχω προσεξει καμια καλη ταινια αμα μπορειτε θα ηθελα να μου προτεινεται καποια...ηθελα να δω το national treasure αλλα μου ειπαν οτι ειναι μια σκετη μ@λ@κι@@@@ μετα σκεφτηκα το ορφανοτροφειο αλλα δν ξερω αμα ειναι πολυ καλο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηθελα να δω το national treasure αλλα μου ειπαν οτι ειναι μια σκετη μ@λ@κι@@@@ μετα σκεφτηκα το ορφανοτροφειο αλλα δν ξερω αμα ειναι πολυ καλο....

 

MHN ΠΑΣ ΝΑΤΙΟΝΑL TREASURE

 

Eιμαι Αμερικανακη, εχω δει μεχρι και ταινια στο Σταρ με Ριτσαρντ Νορτον και Μαικλ Νταντικοφ αλλα το National Treasure δεν βλεπεται (σε αντιθεση με το 1ο ου καταπινοταν ευχαριστως)

 

Σου αρεσε το The Others και το 6th Sense?Aν ναι θα λατρεψεις το Ορφανοτροφειο, ειναι πολυ δυνατο θριλερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

American gangster γιατι το I am legend και το ΝΑΤΙΟΝΑL TREASURE ειναι και πολυ μουφα ρε φιλε...Το AG δε το εχω δει ακομα αλλα οκ απο τις αλλες ακουγεται καλυτερο...(απο τις παραπανω 2)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω σε ολουσ οσουσ απαντησαν....

το i am legend το ειδα δεν ηταν μουφα αλλα δν ηταν και κατι που με ξετρελανε...και το american gangster το εχει δει ολη η υπολοιπη παρεα οταν ημουν διακοπεσ οποτε δεν γινεται...

Σου αρεσε το The Others και το 6th Sense?Aν ναι θα λατρεψεις το Ορφανοτροφειο, ειναι πολυ δυνατο θριλερ

η 6 αισθηση ειναι μια απο τς αγαπημενεσ μου ταινιεσ...οποτε μαλλον το ορφανοτροφειο θα δω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

American Gangster...(πολυ καλη γκανστερικη.... και ηθοποιια τελεια....και απιστευτα καλοφτιαγμενα σκηνικα κλπ...εντελως '60-'70)

 

ορφανοτροφειο(καλο δραματικο θριλερ ΟΧΙ ομως 6η αισθηση η κατι τρομαχτικο... παντως πολυ καλοφτιαγμενο)

 

The Mist (ακομα κ ο King ειπε πως το τελος ειναι καλυτερο απο το βιβλιο του)

 

Charlie Wilson`s War(λενε οτι θα ειναι πολυ καλο, παιζει κ ο Τομ Χανκς)

 

national treasure(εντελως indiana jones στο πιο αμερικανικο, αν και ο ιντυ ηταν κ αυτος αμερικανια απλα εμεις ειμασταν 'μικροι' οταν το βλεπαμε κ ειχαμε αλλη οπτικη)

 

i am legend(καλουλι, αλλα οσο περνα η ωρα χειροτερευει αντι να φτιαχνει :( )

 

Alien vs Predator 2 (αν εισαι fan λεει χαλαρα, αλλιως μαλλον μια μετριοτητα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν την έχω δει ακόμα,προτείνω κι εγώ το ορφανοτροφείο.Είναι από φαίνεται η πιο ενδιαφέρουσα επιλογή όσο αφορά τις ταινίες που παίζονται αυτόν τον καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το American Gangster ειναι πολυ καλη ταινια, ειναι κατι σαν το ΤHE GODFATHER(πολυ κατωτερο βεβαια), αλλα με αμερικανικη μαφια, του βαζω 8/10.

Το ορφανοτροφειο δεν το εχω δει ακομα.

Οσο για το The Mist ειναι απλα μια καλη ταινια τρομου αλλα στο τελος με αφησε αφωνο και φυσικα τα ανατρεπει ολα, 7/10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρε κι αυτό: http://www.imdb.com/title/tt0443680/ Απ' ότι είδα έρχεται μεθαύριο, δε το χω δει αλλά έχω διαβάσει καλά σχόλια.

 

Εν το μεταξύ πολύ western πέφτει τελευταία, έρχονται 3:10 to Yuma, There will be blood και no country for old men. (ok, τα 2 τελευταία δεν είναι western, αλλά έχουν κάποια στοιχεία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το American Gangster ειναι πολυ καλη ταινια, ειναι κατι σαν το ΤHE GODFATHER(πολυ κατωτερο βεβαια), αλλα με αμερικανικη μαφια, του βαζω 8/10.
Εμένα περισσότερο το GoodFellas μου θύμισε (αλλά βέβαια και από αυτό ήταν πολύ κατώτερο).

Σήμερα είδα το Michael Clayton με τον George Clooney. Καλή ταινία, αν και one-man-show του Clooney που έμοιαζε να είναι κάτι ανάμεσα σε Insider και Erin Brockovich (και με τον Soderbergh στην παραγωγή :P).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...