Προς το περιεχόμενο

ασχετο...αλλα!


The_Sheep

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καταρχας..εχω πιει πολυ...εχω πιει τοσο πολυ ωστε εχω καταληξει σε ενα site με φωτο της βανδη!!!!αλλλα νομιζω οτι επρεπε να το κανω post...εστω και αν μου πηρε μιση ωρα να γραψω αυτεσ τις 2 γραμμες...

 

το τι μας σερβιρουν...ετσι οπως το θελουν....

 

 

 

vandi_cover.jpgvandi_before.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ότι κυκλοφορεί ακόμη το Nitro και μάλιστα έχει κλωνοποιηθεί επί 100, είναι νομίζω πιο τρομακτικό από το φώτοσοπ της Βανδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το photoshop κάνει θαύματα... εδώ εγώ που δεν έχω καμία ειδική γνώση από τέτοια πράγματα, κατάφερα να κόψω κάπου 4-5 κιλά από την κοιλιά της μάνας μου :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αληθεια ειναι πως αυτο που βλεπεις στο εξωφυλλο ενος περιοδικου και λες "σιγα το πραγμα" αν το εβλεπες μπροστα σου αληθινο θα χεζοσουν απ τη χαρα. Η καμερα εχει απαιτησεις που καμια γυναικα και κανενα μοντελο δεν εχει απο φυσικου του.... Αν και δεν ακουω βανδη, ειναι ωραια γυναικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά σίγουρα το Photoshop κάνει τα θαυματάκια του αλλά για να λέμε και του στραβού το δίκιο και επειδή πολύ χαμός και συζήτηση έγινε με αυτή τη φωτογραφία μια χαρά είναι και η προ Phortoshop για γυναίκαι που μόλις έχει γεννήσει.. Μην χάνουμε κάθε μέτρο. Άκουγα και εγώ για αυτή τη φωτογραφία και περίμενα να δω τα τέρατα.. Εκτός ανα έχουν επεξεργασθεί και την μη επεξεργασμένη φωτογραφία.. (Σημείωση: Δεν ακούω Βανδή ούτε και κανέναν του Συναφιού τους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την πάω καθόλου. Ούτε αυτή ούτε την Αννούλα ούτε καμία άλλη bitch της πίστας. ΓΤΠ

 

Η μόνη που πάω είναι η Άντζελα που είναι θεά και μου έχει προσφέρει άπειρες στιγμές ποιοτικής διασκέδασης (πολύ γέλιο δηλαδή), άντε και την Κοκκίνου που φαίνεται cool άτομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εννοείται οτι όλες οι φωτογραφίες που υπάρχουν σε περιοδικά έχουν περάσει απο Photoshop πρώτα. Απλά εδώ πιστεύω οτι έχει πέσει και λίγο photoshop στην "αυθεντική" λήψη και μάλιστα συγκεκριμένα στο πρόσωπο ώστε να γίνει λίγο χειρότερη και να κάνει πιο μεγάλη την διαφορά απο την "καλή" φωτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εννοείται οτι όλες οι φωτογραφίες που υπάρχουν σε περιοδικά έχουν περάσει απο Photoshop πρώτα. Απλά εδώ πιστεύω οτι έχει πέσει και λίγο photoshop στην "αυθεντική" λήψη και μάλιστα συγκεκριμένα στο πρόσωπο ώστε να γίνει λίγο χειρότερη και να κάνει πιο μεγάλη την διαφορά απο την "καλή" φωτό.

 

την ίδια άποψη έχω και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εννοείται οτι όλες οι φωτογραφίες που υπάρχουν σε περιοδικά έχουν περάσει απο Photoshop πρώτα. Απλά εδώ πιστεύω οτι έχει πέσει και λίγο photoshop στην "αυθεντική" λήψη και μάλιστα συγκεκριμένα στο πρόσωπο ώστε να γίνει λίγο χειρότερη και να κάνει πιο μεγάλη την διαφορά απο την "καλή" φωτό.

 

Ναι, πρεπει να εχει πεσει και στην αυθεντικη ληψη.

Αλλα και να συμβαινει αυτο, δεν μπορεις να καταλαβεις και πως ειναι πραγματικα, ακομα και χωρις photoshop, γιατι ειναι βαμμενη (βαμμενη για φωτογραφιση, εννοουμε οτι δεν μπορει να κυκλοφορησει με το ιδιο μακιγιαζ εξω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...