Προς το περιεχόμενο

Rapidshare Premium + Problem


jose

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά είμαι premium στο rapidshare, και από το σάββατο μου λέει ότι έχω υπερβεί τα 25GB και λογικά δεν μπορώ να κατεβάσω άλλο, το θέμα είναι ότι ακόμα δεν μπορώ,

πχ το σάββατο ήμουν με 25GB , την κυριακή ήμουν με 24GB και με άφησε να κατεβάσω άλλο 1GB, σήμερα είχα πάλι 24GB και μετά από 1GB σταμάτησε.

τωρα λεει 21885 MB μας δουλευει? ποτε θα μηδενιστει?

 

Ποτε μηδενίζεται, κάθε 5 μέρες δε λέει? δηλαδή κάθε ποτε εγώ θα ξέρω ότι ο λογαριασμός μου θα μηδενιστεί ώστε να έχω αλλα 25GB

 

τι γίνετε....

 

Αυτο ειναι το μηνυμα που με βγαζει :

 

Hello, ********* Your Premium-Account is valid until Fri, 7. Mar 2008. If you want to extend your premium-account, just click on "Extend Account" below. You have collected 11016 Premium-Points so far. To download files with your Premium-Account, you have to know the URL of that file and click on it. For privacy-reasons we do not offer a search-engine (See FAQ). Thus your uploads are safe here and will only be downloaded by the people you give the URL to. In the last 5 days you have downloaded 21885 MB.

The server time while creating this page was: 09.01.2008 00:10:51

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μηδενίζεται ποτε βασικά όταν περνάει μια μέρα φεύγει η προηγουμενη τελευταία τις 5αδας αν δηλαδή έχεις κατεβάσει

 

1η 2gb

2η 3gb

3η 8gb

4η 10gb

5η 2gb

 

αύριο θα έχεις 2 gig μεθαύριο θα ελευτερωθεί η δεύτερη δηλαδή θα έχεις 3gig +αν αφήσεις tpt από το "αύριο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να καταλαβεις οτι για καθε συνεχομενες 5 ημερες απο οπου και αν αρχισεις να τις μετρας το οριο ειναι 25 GB.Επομενως χαλαρωσε κανα δυο 24ωρα και μετα δωστου παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...