Προς το περιεχόμενο

Qtek s200


ds_marilena

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα...εχω το συγκεκριμενο κινητο αλλα τον τελευταιο καιρο εχω προβλημα...το ειχα αφησει αρκετο καιρο χωρις να το χρησιμοποιησω και πλεον δεν ανοιγει καν...το βαζω να φορτισει και στην αρχη αναβει το λαμπακι αλλα αν προσπαθησω να το ανοιξω κλεινει το λαμπακι και σταματαει και η φορτιση...

Μηπως φταιει το οτι εμεινε καιρο ετσι?τι να κανω δεν ξερω αν μπορειτε να βοηθησετε...

ευχαριστω πολυ και συγνωμη αν σας κουρασα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υποθετω οτι battery για πεταμα.ειχα αρκετα κινητα που δεν φορτιζαν επειτα απο καιρο και τα μισα τα αφησα 2μερες στην πριζα και επανηλθαν στη ζωη,ενω στα υπολοιπα(που δεν πηραν μπρος)τους αλλαξα μπαταρια(κριμα να πανε χαμενα).μεχρι εκει φτανει η γνωση μου.ελπιζω να ημουν χρησιμος ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα και απο εμενα...εχω ακριβως το ιδιο κινητο.αν μενεις θεσσαλονικη ευχαριστως να δοκιμασεις με την μπαταρια που εχω αλλιως δοκιμασε απο καποιον πρωτου προβεις σε αγορα αλλης...επισης προσπαθησε να το ανοιξεις εχοντας πατημενα ταυτοχρονα {με το στικακι} το κουμπι που κανει reset απο κατω.ελπιζω να βοηθησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι απο Πατρα δυστυχως αρα...το δοκιμασα και με τα δυο κουμπια μηπως και ανοιξει αλλα τπτ...θα ψαξω ομως να βρω καποιον με ιδιο κινητο να κανω μια δοκιμη στην μπαταρια...κριμα ειναι ..μην πληρωσω καινουργια μπαταρια χωρις λογο!!!

Παντως πιστευω οτι το κινητο αχρηστο δεν ειναι ή ειναι?με μια καινουργια μπαταρια πιστευω θα στρωσει...

 

Σας ευχαριστω παρα πολυ και θα σας ενημερωσω για το τι εγινε!!!:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σας...τελικα εκανα το εξης...να το κανετε τουλαχιστον και οσοι δεν το γνωριζεται...υπαρχει καποιο μηχανημα στο γερμανο που επαναφερει την μπαταρια δινοντας της περισσοτερο ρευμα απο οτι ενας φορτιστης...αυτη θα ηταν και η τελευταια λυση μου αλλα...βρηκα εναν γνωστο με Qtek και βαλαμε τη δικη μου μπαταρια στο δικο του και τη δικη του στο δικο μου και εγινε η φορτιση κανονικα και απο τα δυο κινητα!!!

Ευχαριστω για τις συμβουλες σας..και ελπιζω να βοηθησω και εγω καποιους με το ιδιο προβλημα...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...