Προς το περιεχόμενο

not everyone understands HOUSE music,it's a spiritual thing,a soul thing,a body thing


DJ_XLR8

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<B>Λοιπόν! Εξεταστική τέρμα, περάσαμε τα 4 αοπ τα 5 μαθήματα και συνεχίζουμε! Τις επόμενες ημέρες περισσότερα updates στη σελίδα μου και περισσότερα νέα στο topic. Γράψτε και εσείς τα νέα σας γιατί εγώ "έλειπα" απο τη μουσική σκηνή! Εχασα τίποτα;;</B> wink.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

<B>Μόλις χτες κυκλοφόρησε απο την Defected το single των Κings of Tommorow - Finally σε remixes απο Louie Vega & Danny Tenaglia. </B><BR><B>Aν θέλετε να ακούσετε το κομμάτι πηγαίνετε </B><A HREF="http://www.defected.co.uk/e-flyer/defected_eflyer.htm" TARGET=_blank>εδώ</A><B> Το remix απο τον Danny Tenaglia μπορείτε να το κατεβάσετε απο το site των BSPcrew.</B>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι και να πείτε δίκιο έχετε! Το topic δεν ενημερωνόταν παρά την υπόσχεσή μου για 1 εβδομάδα περίπου. Αυτό γιατί κάθε μεσημέρι έκανα μαθήματα αυτοκινήτου και μετά τα απογεύματα δεν είχα χρόνο. Έφτιαξα λίγο και το site μου και μόλις χτες τελείωσε και το βάσανο της οδήγησης επιτυχώς! Σήμερα μου ήρθε η αλληλογραφία μου από την Defected Records. Λοιπόν, τα flyer που μου έστειλαν είχαν την επίσημη κυκλοφορία του Finally από KINGS OF TOMORROW feat. JULIE McKNIGHT για την οποία είχαμε μιλήσει σε προηγούμενο post. Το κομμάτι από τότε που το άκουσα στο Ministry of Sound sessions 12 το ακούω συνέχεια! Αν δε το βρήκατε σε mp3 αγοράστε το single! Εχει πολύ καλά remixes και μάλλον θα ακολουθήσουν και άλλα σε μερικούς μήνες. Επίσης έχει ένα άλλο flyer με το κομμάτι GUITARRA G από BANDA SONORA. Κυκλοφορεί στις 24 Σεπτεμβρίου σε single με remixes από Terry Lee Brown Junior, Warren Clarke, Afterlifes chill out mix. Το άκουσα στο site της Defected είναι πολύ καλό!<BR>Αύριο το βράδυ θα έχουμε τη χαρά να ακούσουμε στη Πάτρα (στο club 1000ΧΕΙΛΙΑ) τον Jose Padilla από το θρυλικό Café Del Mar στην Ibiza. Ο άνθρωπος παίζει πολύ καλή chill out house μουσικούλα και θέλω πολύ να τον ακούσω. Βέβαια ο κόσμος θα περιμένει κανένα DJ που θα βάλει τα γνωστά εμπορικά hit του καλοκαιριού αλλά μάλλον θα απογοητευτεί! Anyway, μιας και θα έρθει καλό είναι να πάμε να τον ακούσουμε. Οσοι είστε Πάτρα δεν έχετε να χάσετε τίποτα! Αλλωστε αύριο είναι το τελευταιό καλοκαιρινό weekend!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάξτε, η κανονική έκδοσή του είναι λίγο smooth, soft αλλά τα remixes του είναι αρκετά καλά. Γούστα είναι αυτά βρε παιδιά,τι να κάνουμε. <BR>Χτες πάντως ο Jose Padilla ήταν πολύ καλός! `Ακουσα κομμάτια που δεν είχα ξανακούσει, όχι πολλά vocals αλλά αρκετή μελωδία. `Αλλου είδους house! Πιο ατμοσφαιρική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τσεκαρετε το παρακατω τραγουδακι:<P>DJ Tiesto-Urban Train (Original Mix Promo)<P>Δεν το ειδα πουθενα το αναφερετε οποτε εκρινα καλο να σας το πω. Πολυ καλο housaki με καλο ρυθμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάξτε και αυτά τα κομματάκια, είναι αρκετά καλά:<BR><B>FOREVER-"SANDY RIVERA"</B><BR><B>SALSOUL NUGGET "THE GIRL NEXT DOOR"</B><BR><B>BALMES(A BETTER LIFE) "IAN POOLEY F/ ESTHERO</B><BR><B>iz and diz-love vibes-asoteric(sp?)</B><BR><B>freaks-doobeidoo-music for freaks</B><BR><B>dj gregory-block party-africanism</B>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><HR>Originally posted by iignatios:<BR><STRONG>re pedia ena song pou leei slowless me psilo robotika vocals kai akougotan nomizo se mia diafimisi gia ena party sto venue pio ine?<BR>thanks smile.gif" border="0 wink.gif" border="0 frown.gif" border="0 confused.gif" border="0</STRONG><HR></BLOCKQUOTE><P>The Ones - Flawless <BR>to opoio mporeis na vreis edo <A HREF="http://beam.to/bspcrew" TARGET=_blank>http://beam.to/bspcrew</A>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

As prostheso kai ego merika(house) komatakia.........Exoume kai leme:<P>1:Bassless-Infix<BR>2:U Got Me Up-Dajae<BR>3:Tumbe-Tito Valdez<BR>4:Pickin Up Transmissions-Pequena Habana<BR>5:Read My Lips-Construction Crew<BR>6:I'm In Love-Fresh Mold<BR>7:You Used To Hold Me-The Big Cohoona<BR>8:Strange-Day Moracco<BR>9:Half Step-Buffalo Soldier <BR>10:Girl I Believe In You-Funtopia Feat. Jimi Polo<P>Auta..............Keep Housing Guys!! wink.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><HR>Originally posted by Myung:<BR><STRONG><P>The Ones - Flawless <BR>to opoio mporeis na vreis edo <A HREF="http://beam.to/bspcrew" TARGET=_blank>http://beam.to/bspcrew</A></STRONG><HR></BLOCKQUOTE><P>euxaristo poli filaraki smile.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Katarxas polla sygxarhthria gia to site twn bsp. KATAPLIKTIKO!!! Opos epishs kai se olous osous exoun kanei aytes tis mousikes protaseis. ego tha ithela tin voitheia sas gia 2 kommatia sta opoia den 3ero tous titlous:1) Ena kommati sto opoio akougetai mesa ... I have a dream (einai i foni tou Martin Louther King) kai 2) ena kommati ap' oti mou fainetai twn daft punk, to opoio epaize sti diafimisi tou paliou Klik FM gia to action follie (gia na voithiso akomi perissotero exei kati solo apo ilektriki kithara mesa). Thanks!<BR> cool.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Λοιπόν το κομμάτι που λες είναι απο SIMON - Free at last<BR>2) Είναι το Aerodynamic απο DAFT PUNK και τα 2 θα τα βρεις στο site των BSPcrew.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...