Προς το περιεχόμενο

*CoD2 Multyplayer - Ping Problem*


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια..ντρεπομαι που σας το λεω..Αλλα εχω στα χερια μου ενα αυθ..ενα αυθθθ..ενα αυθεντικο (Δεν το εχω αγορασει ομως σας το ορκιζομαι!!) CoD2 ! :fear:

 

Και ειπα να μπω Online να riparw κανενα παιδακι..Αλλα οταν πηγαινω στον πινακα με τους Internet Servetz0rs, σε οποιον και να προσπα8ησω να μπω..Μου βγαζει msg οτι ειναι "Μόνο για LowPingers!" ! Μα απο τον 800 ping πηγα..μεχρι και σε 80ρι !! Και δεν μπορει να logarei που8ενά !! Ειναι δυνατον ??

 

Await ProblemSolving :-)

Maraki..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα , δοκίμασε να κατεβάσεις το "The All-Seeing Eye" , πρόγραμμα Server Browser , αλλά εξελειγμένο.

Το χρησιμοποιούμε στο CoD4 για Cracked Servers.

Ψάξε στο Google για καμία Server List και δοκίμασε να Log-άρεις από κει , ή απλά δες την IP του Server από το Server Browser του CoD2 , και βάλε την ως New Server στο The All-Seeing Eye.

Υποθέτω πως είναι κάποιο πρόβλημα του CoD2 Server Browser...

-Metroid

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια..ντρεπομαι που σας το λεω..Αλλα εχω στα χερια μου ενα αυθ..ενα αυθθθ..ενα αυθεντικο (Δεν το εχω αγορασει ομως σας το ορκιζομαι!!) CoD2 ! :fear:

Xάνω πάσα ιδέα...:-(

 

Αν θυμάμαι το CoD 2 χρησιμοποιεί PunkBuster.Ίσως χρειάζεται update.

Ψάξε επίσης μήπως θέλει κανα patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xάνω πάσα ιδέα...:-(

 

Ειμαι owner του, ισως, μοναδικου 100% Πειρατικου IRC Channel (Που το kick+ban φευγει εαν ακουστει installation σε game χωρις να ακουστει η λεξη "crack")..Μαλλον εχεις περιεργες ιδεες και μεγαλη φαντασια παπούλη :P

 

Αν θυμάμαι το CoD 2 χρησιμοποιεί PunkBuster.Ίσως χρειάζεται update.

Ψάξε επίσης μήπως θέλει κανα patch.

 

Προσπα8ω να το βαλω..Και μ λεει οτι "δεν βλεπει" το CoD2 :rolleyes:

 

Κοίτα , δοκίμασε να κατεβάσεις το "The All-Seeing Eye" , πρόγραμμα Server Browser , αλλά εξελειγμένο.

Το χρησιμοποιούμε στο CoD4 για Cracked Servers.

Ψάξε στο Google για καμία Server List και δοκίμασε να Log-άρεις από κει , ή απλά δες την IP του Server από το Server Browser του CoD2 , και βάλε την ως New Server στο The All-Seeing Eye.

Υποθέτω πως είναι κάποιο πρόβλημα του CoD2 Server Browser...

-Metroid

 

Tο "The All-Seeing Eye" ειναι παρομοιο με το XFire? Με το XFire δν μπορω να κανω την ιδια δουλεια? :rolleyes:

 

Πωπω μπελαλιδικο ρε παιδια..Ακομα και με authentic game, ειναι δυσκολο να παιξεις το παιχνιδι!! Συλλυπητηρια σε αυτους που δινουν μαρουλι για να παιξουν συχνα :lol:

 

Να δουμε τι 8α κανω.. :-(

Maraki..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δουμε τι 8α κανω.. :-(

 

Θα σου πω εγώ τι θα κάνεις :P

Πούλα το αυθεντικό , τράβα βρες την κρακαρησμένη έκδοση και παίξε με εκείνη :P

Πιο εύκολα θα βρεις άκρη με εκείνη ;)

Κι ας φαίνεται αστείο , μάλλον έτσι έχουν τα πράγματα.

 

Btw , πως γίνεται ο αδερφός μου να είναι Παππούς και να τον λένε Σούλη ? :P Εγώ Βασίλειο τον ξέρω :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω εγώ τι θα κάνεις :P

Πούλα το αυθεντικό , τράβα βρες την κρακαρησμένη έκδοση και παίξε με εκείνη :P

Πιο εύκολα θα βρεις άκρη με εκείνη ;)

Κι ας φαίνεται αστείο , μάλλον έτσι έχουν τα πράγματα.

 

+1 οτι καλυτερο advise μπορουσα να ειχα... ;)

 

Btw , πως γίνεται ο αδερφός μου να είναι Παππούς και να τον λένε Σούλη ? :P Εγώ Βασίλειο τον ξέρω :-D

 

Ειναι διχασμενη προσωπικοτητα..! :fear:

Το γτ τον λενε "Παππού" το 3ερω..Το ειχαμε πει στο room..Ειναι επειδη του αρεσουν οι ζουμερές και εμπειρες κυριες..Και τους πουλαει ψεμα οτι ειναι παππους και αυτος για να τις ριξει! :confused:

 

Τη γιαγιάκα μου την εστηλα πακετο σε αλλη χωρα! (Δεν λεω ποια, για ευνοητους λογους..) :-D

 

Τζί Έν..

Maraki..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπα8ω να το βαλω..Και μ λεει οτι "δεν βλεπει" το CoD2 :rolleyes:

Δοκίμασες μια επανεγκατάσταση?

Tο "The All-Seeing Eye" ειναι παρομοιο με το XFire? Με το XFire δν μπορω να κανω την ιδια δουλεια? :rolleyes:

Δεν έχω δουλέψει καθόλου το Xfire και δεν ξέρω να σου πω.

Πάντως το all seeing eye σου βγάζει μια τεράστια λίστα με servers,και εσύ απλά επιλέγεις έναν και με διπλό κλικ σου ξεκινάει το παιχνίδι και σε συνδέει κατ'ευθείαν στον server που διάλεξες.

 

Btw , πως γίνεται ο αδερφός μου να είναι Παππούς και να τον λένε Σούλη ? :P Εγώ Βασίλειο τον ξέρω :-D

stfu μπέμπη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δουλέψει καθόλου το Xfire και δεν ξέρω να σου πω. Πάντως το all seeing eye σου βγάζει μια τεράστια λίστα με servers,και εσύ απλά επιλέγεις έναν και με διπλό κλικ σου ξεκινάει το παιχνίδι και σε συνδέει κατ'ευθείαν στον server που διάλεξες. stfu μπέμπη :P

 

Αυτός που αποκαλείς "μπέμπη" , σου έμαθε τι είναι το The All-Seeing Eye , και το πως λειτουργεί :P:devil:

Επίσης , δεν είναι έτσι απλή η χρήση του , δε σου βγάζει μια τεράστια λίστα με Servers , εγώ στην είχα κάνει Import τη λίστα , αλλιώς δε θα έβλεπες ούτε έναν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δουλέψει καθόλου το Xfire και δεν ξέρω να σου πω.

Πάντως το all seeing eye σου βγάζει μια τεράστια λίστα με servers,και εσύ απλά επιλέγεις έναν και με διπλό κλικ σου ξεκινάει το παιχνίδι και σε συνδέει κατ'ευθείαν στον server που διάλεξες.

 

Την ιδια δουλεια κανει και το XFire ..Thanks I will try it out! (Uninstall is not needed..Boring..).

 

stfu μπέμπη :P

 

Αυτός που αποκαλείς "μπέμπη" , σου έμαθε τι είναι το The All-Seeing Eye , και το πως λειτουργεί :P:devil:

Επίσης , δεν είναι έτσι απλή η χρήση του , δε σου βγάζει μια τεράστια λίστα με Servers , εγώ στην είχα κάνει Import τη λίστα , αλλιώς δε θα έβλεπες ούτε έναν :P

 

Αδελφικη αγαπη mode on..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδελφικη αγαπη mode on..

 

Punkbuster:

Koritsi_Gia_PC was kicked from the server , the reason follows below:

Koritsi_Gia_PC hacked the settings of the server and set "Αδελφική Αγάπη Mode" to "Enabled"

 

Αυτός για να μάθεις :P:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Punkbuster:

Koritsi_Gia_PC was kicked from the server , the reason follows below:

Koritsi_Gia_PC hacked the settings of the server and set "Αδελφική Αγάπη Mode" to "Enabled"

 

Αυτός για να μάθεις :P:devil:

 

:-D

 

Παιδιά, μιας και δεν με helparate στο CoD2..Proxorame sto Modern Warfare!

 

Εχω εγκαταστισει το CoD4 ! Οταν πηγαινω στο Multyplayer μπαινει και παιζω κανονικα!

Οταν ομως κανω διπλο κλικ στο CoD4 - Singleplayer τοτε εμφανιζεται για ενα κλασμα ενα παρα8υράκι και μετα εξαφανιζεται! Απλα δεν μπορω να logarw με τπτ.. :-(

 

Notes: Εχω δοκιμασει Reinstall, εχω δοκιμασει να βαλω Latest Patch!

 

Αυτα!

 

Await ProblemSolving!

Koritsi_Gia_FPS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έχεις το 4 χέσ'το το 2.

Cracked εννοείται ε? :-D

 

Νι μωρε..8α παω να το νοικιασω το CoD4 να παρω το S/N του..Μ'αρεσε πολυ..

 

Χ8ες πηγαμε με την ταξη μου και το επαιξα 1st time..Παιξαμε παγκο..Διαλεξα εγω τους δικους μου και αυτοι καναν ομαδα..

 

Νικησαμε φυσικα με διαφορα..Και εγω No.1 στις νικες..

 

8ελω να παω Online να δω ποσο μετραω και με τους καμενους του game..

 

Αρχιζω και δν το λεω με σιγουρια τωρα πια το "MoH > CoD"..Μου εκανε πλ καλη εντυπωση το CoD τελικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...