Προς το περιεχόμενο

Επιλογή πολυμηχανήματος


sgeroko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΗΜΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ 4

1)HP C5280

2)HP J5780

3)EPSON DX7000F

4)LEXMARK Χ4550

 

ΈΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΣΧΟΛΙΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ?

 

***********ΕΡΩΤΗΣΗ***********

ΑΝ ΒΑΛΩ ΣΤΗ ΘΥΡΑ USB ΣΤΙΚΑΚΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΩ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΑ ΕΓΓΡΑΦΑ ΑΠΟ WORD,EXCEL ΚΤΛ. ΤΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΤΟ ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΗΜΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΝΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι οπαδός της HP προτείνω το δεύτερο που έχει και fax (εκτός κι αν δεν έχει card reader).

Όμως ίσως πρέπει να δεις και τι παίζεται με την canon...

 

Για το στικάκι, νομίζω όχι, δε γίνεται, εκτός αν το είδες στα specifications κάποιου από τα υπό έρευνα μηχανήματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

***********ΕΡΩΤΗΣΗ***********

ΑΝ ΒΑΛΩ ΣΤΗ ΘΥΡΑ USB ΣΤΙΚΑΚΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΩ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΑ ΕΓΓΡΑΦΑ ΑΠΟ WORD,EXCEL ΚΤΛ. ΤΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΤΟ ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΗΜΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΝΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ?

συνηθως οι θυρες usb σε εκτυπωτες και πολυμηχανηματα ειναι για συνδεση φωτ.μηχανων μεσω pictbridge για αμεση εκτυπωση φωτογραφιων

οποτε μαλλον δε γινεται αυτο που λες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΕΣ ΛΕΩ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΗΜΑ ΜΕ 2 ΜΕΛΑΝΙΑ, ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ?

 

Ε δεν υπάρχει και με ένα... Εκτός κι αν εννοείς τα μονά μελάνια - ένα για κάθε χρώμα -

Ναι, αν είναι για ασπρόμαυρο, τι να τα κάνεις τα πολλαπλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλη μια ψήφος για Canon. Εχω πάρει ενα πολυμηχάνημα της Canon και εχω μείνει αρκετά ικανοποιημένος. Νομίζω οτι έχει και φθηνότερα μελάνια απο τα Hp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Kι εγω ψηφιζω Canon.Εχω το MP 160 που ηταν κι αρκετα φθηνο κι ως τωρα εχει βγει παρα πολυ καλο.Δεν κοιτας και κατα κει?(εννοω κατα Canon μερια..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι θα σε πάω αλλού.

 

Δεν ξέρω την χρήση που το προορίζεις αλλά αν είναι για small office με δίκτυο θα σου πρότεινα να βάλεις κάτι παραπάνω και να πάρεις τον HP Laserjet 3055 AIO [Q6503A]

 

Έχει φαξ, Ethernet υποστηρίζει Postscript και βέβαια είναι laser.

 

My 2 cents.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...