Προς το περιεχόμενο

Αγορά MP4.ρίξτε καμμιά ιδέα....


N.I.C

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και το παλιό mp3 αρχίζει σιγά σιγά να τα παίζει... λέω να πάω να πάρω κανένα από τα καινούργια MP4 που κυκλοφόρησαν. Έχετε τίποτα στο νου; Μέχρι 150ε περίπου, χωρητικότητα το πολύ μέχρι 4GB να ναι, δεν χρειάζομαι πολύ χώρο,και θα ήθελα να έχει και ραδιόφωνο. Είδα το ZEN και αυτό το Sony, τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΖΕΝ τσούκου-τσούκου έχει πέσει περίπου 30? από τότε που το πρωτοέφερε το Πλαίσιο και φαντάζει ως πολύ καλή αγορά. Στο skroutz.gr μάλιστα μπορείς να το βρεις και ακόμη φθηνότερα. Το ψάχνω κι εγώ αυτές τις μέρες να τσιμπήσω ένα τέτοιο player και προς το παρόν έχω καταλήξει σε δύο πιθανές επιλογές: ZEN και Sandisk Sansa View...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΖΕΝ τσούκου-τσούκου έχει πέσει περίπου 30? από τότε που το πρωτοέφερε το Πλαίσιο και φαντάζει ως πολύ καλή αγορά. Στο skroutz.gr μάλιστα μπορείς να το βρεις και ακόμη φθηνότερα. Το ψάχνω κι εγώ αυτές τις μέρες να τσιμπήσω ένα τέτοιο player και προς το παρόν έχω καταλήξει σε δύο πιθανές επιλογές: ZEN και Sandisk Sansa View...

 

Το Sony δεν παίξει και πολύ; βλέπω πως δεν έχει ραδιόφωνο αλλά το clear bass και clear stereo τα έχει το Zen; Γενικότερα έχει καλή ποιότητα ακρόασης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...