Προς το περιεχόμενο

Ποιο ειναι το καλυτερο hardware, περιφερειακο που σας αρεσε απο οσα αγορασατε ?


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Το καλύτερο κομμάτι hardware που αγόρασα ήταν αυτό dt7vo9ob7hmvjbjd0leo_thumb.jpg Γρήγορο, διάβαζε τα πάντα και απεριόριστα βολικό. Το μόνο αντικείμενο για το οποίο στεναχωρέθηκα όταν απεβίωσε, λόγω της επίθεσης αυτοκτονίας που δέχθηκε από το γ@μημένο CD του Warcraft 3 : The Frozen Throne.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτηκα πολύ, αλλά δεν μπορώ να ξεχωρίσω ένα από τα δύο, οπότε τα παραθέτω και τα δύο:

-Powercolor Voodoo 2. Δεν φτιάχνουν πια τέτοιες κάρτες...

-Creative jukebox. Μάλλον το πρώτο MP3 player της προκοπής που βγήκε. Αμέτρητες ώρες μουσικής ως τώρα, ακόμη παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Logitech Z2300 2.1 (εγω τα διαλεξα 2.1). Τα εχω ΥΠΕΡφχαριστηθει.

 

Ati X1800XT. 300? μεταχειρισμενη 1 μηνα τον Δεκεμβρη του 2005 και 3 φορες εχω επιχειρησει να την αποχωριστω αλλα δεν φευγει με τιποτα...

Μεχρι και Dirt 1280 στο Medium παιζει... Καρτα του 2005 (καινουρια εκανε 400κατι ευρω τοτε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Logitech Z2300 2.1 (εγω τα διαλεξα 2.1). Τα εχω ΥΠΕΡφχαριστηθει.

 

και εγώ αυτό έχω εδώ και 2 χρόνια και είμαι ΚΑΤευχαριστημένος. Τρελό bassίδι λέμε.

 

 

Εγώ θα έλεγα οτι το καλύτερο πράγμα που πήρα είναι το PC της υπογραφής μου. Κομμάτι κομμάτι το "μεγάλωσα".

Ειδικά η οθόνη είναι ίσως η καλύτερη αγορά μου εδώ και χρόνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οθόνη μου EIZO L465, 16" TFT αγορασμένη 350.000 δραχμές το 2000. Οκτώ χρόνια απολαμβάνω την τελεια εικόνα της , και την θεωρώ οχι μονο αγαπημενη αγορα , αλλα και τη πιο επιτυχημενη που εκανα 15 χρονια τώρα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...