Προς το περιεχόμενο

vista install προβλημα


Nistelrooy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρωσπαθησα μα κανω isntall ta vista στο Τελευταιο βημα που λεει ολοκληρωση εγκαστασης κλεινει η οθονη μου και ειναι σαν να ειμαι σε αναμονη το pc δουλευει κανονικα αλλα δεν μπορω να κανω τιποτα Το αφησα και 3 ωρες μια φορα αλλα τιποτα.Αμα κανω Reset ανοιγει η εγκατασταση των vista και λεει "Τα windows δεν μπορεσαν να ολοκληροσουν την εγκατασταση και μου επαναφερει τα χρ ξανα.Δοκιμασα να κανω clean install αλλα παλι τα ιδια.

 

Αμα Γνωριζει κανεις παρακαλω να με βοηθησει ευχαριστω !! Τα στοιχεια του pc μου ειναι τα εξης

c

pu:intel core duo quad 2.4 hdd:1x400gb 1x250gb

motherboard:gigabyte p35-ds3r

grafics card:nvidia Gforce 8600 gt

ram:2gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασες clean install σε διαφπρετικο partition απο τα xp ???

 

Θεμα hardware φυσικα δεν υπαρχει.

 

οχι.Αλλα δοκιμασα να κανω πρωτα format apo to cd των vista kai μετα install λες αν το κανω install σε αλλο σληρο να δουλεψει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι.Αλλα δοκιμασα να κανω πρωτα format apo to cd των vista kai μετα install λες αν το κανω install σε αλλο σληρο να δουλεψει?

 

Δοκιμασε να κανεις εγκατασταση ξεκινωντας με το dvd των vista και επελεγξε αλλο δισκο ή αλλο partition για εγκατασταση.Μολις το επιλεξεις καντο διαγραφη μετα format και συνεχισε την εγκατασταση σε αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωσπαθησα μα κανω isntall ta vista στο Τελευταιο βημα που λεει ολοκληρωση εγκαστασης κλεινει η οθονη μου και ειναι σαν να ειμαι σε αναμονη το pc δουλευει κανονικα αλλα δεν μπορω να κανω τιποτα Το αφησα και 3 ωρες μια φορα αλλα τιποτα.Αμα κανω Reset ανοιγει η εγκατασταση των vista και λεει "Τα windows δεν μπορεσαν να ολοκληροσουν την εγκατασταση και μου επαναφερει τα χρ ξανα.Δοκιμασα να κανω clean install αλλα παλι τα ιδια.

 

Αμα Γνωριζει κανεις παρακαλω να με βοηθησει ευχαριστω !! Τα στοιχεια του pc μου ειναι τα εξης

c

pu:intel core duo quad 2.4 hdd:1x400gb 1x250gb

motherboard:gigabyte p35-ds3r

grafics card:nvidia Gforce 8600 gt

ram:2gb

 

LOL, Καταρχήν! Έλιωσα στο γέλιο... (Μα? Προσπάθησα μα κάνω isntall) χαχαχα, τέλως πάντων, θα έρθω σπίτι σου να στο κάνω...

[Μένουμε στην ίδια πόλη]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...