Προς το περιεχόμενο

Επιλογη Bluetooth Headset


Greek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελω να αγορασω ενα καινουργιο Bluetooth Headset και ειμαι αναμεσα σε 2 Platronics

 

PLANTRONICS DISCOVERY 650

και

PLANTRONICS DISCOVERY 665

 

Αξιζει η διαφορα στην τιμη απο αποψη εντασεις/καλυτερης ακουστικης η ειναι ιδια και δεν υπαρχει διαφορα ?

 

Επισης μου εχει μπει και στο ματι το καινουργιο Plantronics Voyager 855 το οποιο δεν εχει κυκλοφορισει ελλαδα αλλα το βρισκεις απο ebay γυρο στα 60 ευρω (ιδιες τιμες με τα παραπανω αλλα πολυ καλυτερο απο αυτο) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επηδει πιθανον παω για το 855, το κυριως προβλημα που κολαω ειναι ο φορτιστης, ο οποιος θα ειναι με AC adapter Αμερικης. Γνωριζεται που θα βρω καποιον adaptor που μπαινει πανω στον Αμερικανικο και θα το βγαζει σε 220 με βιζμα δικο μας ?

 

Ο πωλητης δεν εχει κατι τετοιο αλλα με ειπε οτι εχει (nokia) adapter για να το φορτιζει απο το κινητο (τωρα τι εννωει δεν πολυ καταλαβα) μαλλον απο τον φορτιστη του κινητου.

 

ο adaptoras παντως ειναι αυτος που μου εδηξε. Ξερει κανεις μηπως τιπτοα παραπανω να βοηθηση, γιατι αυριο λεω να κανω την αγορα...

 

05zh6xmgph0w1azlp7v5.jpg

 

Edit: Βρηκα αυτο, θα κανει τη δουλεια ? Αν ναι μπορω να βρω κατι τετοιο αντιστιχο εδω ελλαδα ?

 

6chj80xv0qv3lhola3td.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε έχω το 650 εδώ και 3 μήνες σχεδόν, είναι πραγματικά πολύ καλό value for money, το χρησιμοποιώ και με δυο κινητά ταυτόχρονα, καλή ακουστική, καλή διάρκεια μπαταρίας (έχει και ένα φοβερό συστηματάκι που μπορείς να το φορτίσεις κυριολεκτικά στο δρόμο με μια μινι μπαταρία!), οπότε ειλικρινά θα πρότεινα να μην ασχοληθείς με παραπάνω έξτρα ή ταλιπωρίες εισαγωγής....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...