Προς το περιεχόμενο

Terminator - The Sarah Connor Chronicles


sheik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις σημερα μου εφερε ο θειος την νεα αυτη σειρα και πριν λιγο ειδα και τα 2 επεισοδια που εχουν παιχτει(αν δεν κανω λαθος,θα παιχτουν μονο 9 λογω της απεργιας,με τα υπολοιπα αγνωστο πότε).

 

Τα γεγονοτα διαδραματιζονται μετα το Terminator 2...

 

 

Tην εχετε δει?Ποια η γνωμη σας?

Ειλικρινα,ακουγωντας το Terminator στον τιτλο,περιμενα να δω κατι το πολυ μετριο.Οχι το οτι δεν μου αρεσαν οι ταινιες,καθε αλλο,ειναι απο τις αγαπημενες μου απλα η σκεψη οτι θα γινουν σειρα και αυτο το "Chronicles" στον τιτλο οσο να'ναι δεν μου καθεται καλα(οπουδηποτε το δω).

 

Η σειρα ομως,πιστευω αν οχι "τα σπαει", τοτε σιγουρα η καλυτερη φετινη(οχι οτι ειδα και πολλες βεβαια).Σιγουρα μια ΟΑΣΗ ειδικα σε μια περιοδο οπου λογω απεργιας(και μεχρι να βγει το Lost :P) δεν υπαρχουν και πολλες επιλογες.

ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ερμηνειες,ωραιο story που επεκτεινεται μαλιστα και δεν μενει σε αυτα των ταινιων μονο και γενικως μια σειρα που σιγουρα αξιζει την προσοχη ολων.

Ενδεικτικο οτι ο πιλοτος,εκανε 18μυρια τηλεθεαση,κατι που το FOX ειχε καιρο να δει απο σειρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry,εκανα search αλλα δεν το βρηκα... :-(

 

Ας μεταφερθει τοτε το ποστ μου εκει και ας σβηστει αυτο.

 

Επισης,ο πιλοτος που μεταδοθηκε πριν 1 βδομαδα εχει αρκετες διαφορες με τον pre-air απο οτι διαβασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...