Προς το περιεχόμενο

η καλήτερη agp μέχρι 150+-κατι euro?


sukalas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας..Εχω μία 7600gs της gigabyte με εγγύηση σε agp . με 1.5 ραμ και 3ghz cpu.Αναγκάστηκα να βάλω αυτή την κάρτα γιατί μου τη δώσανε ως αποζημίωση απο κάτι λαδιές του eshop.Αλλα είμαι λίγο ξενερωμένος..δεν είναι πολυ καλή.και θέλω να δωσω μερικά $$$ να πάρω μια αρκετά καλήτερη.

 

Εχω σκεφτεί δύο κάρτες αλλα θα ήθελα επιβεβαίωση όπως και άλλες προτάσεις αν υπαρχουν.

 

* x1950pro 512

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.519604

 

* 7900gs 512 http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977735&product=918415

 

υπάρχει κάτι καλήτερο απο αυτές για το pc μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τροπο δεν πιστευω να σου πει κανενας γιατι αυτο ειναι ασεβια και με αυτο το σκεπτικο καλα κανουνε και μας γ@μανε τα καταστηματα.

Περιμενε να βγει η Ατι 3850 σε agp αυτη θα ειναι η καλυτεργ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τροπο δεν πιστευω να σου πει κανενας γιατι αυτο ειναι ασεβια και με αυτο το σκεπτικο καλα κανουνε και μας γ@μανε τα καταστηματα.

Περιμενε να βγει η Ατι 3850 σε agp αυτη θα ειναι η καλυτεργ.

 

Σωστο το σκεπτικο σου και δικιο έχεις αλλα έχω προσωπικα με την εταιρία.Πρώτοι μου γ@μησανε τη ζωή.

 

Όσο για την 3850 ξέρεις πότε κυκλοφορεί ή τιμη στο περίπου?

 

ευχαριστω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως να την ψήσεις και άλλες λαμογιές θα δεις στους κανόνες ότι δεν επιτρέπεται να πούμε/ρωτάμε για την καλύτερη agp πάρε την 1950Pro

 

Χμμ να την πάρω?ή να περιμένω?τεσπα.

 

Παντως είναι η καλήτερη έτσι?και απο έκδοση ,αυτη του πλαισίου ειναι κοπμλε?

 

 

ευχαριστω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας..Εχω μία 7600gs της gigabyte με εγγύηση(αυτο το λέω για να μου πείτε τρόπο να την καταστρέψω χωρίς να κάνει μπαμ και να μου κάνουν πίστωση)σε agp με 1.5 ραμ και 3ghz cpu.Αναγκάστηκα να βάλω αυτή την κάρτα γιατί μου τη δώσανε ως αποζημίωση απο κάτι λαδιές του eshop.Αλλα είμαι λίγο ξενερωμένος..δεν είναι πολυ καλή.και θέλω να δωσω μερικά $$$ να πάρω μια αρκετά καλήτερη.

 

Εχω σκεφτεί δύο κάρτες αλλα θα ήθελα επιβεβαίωση όπως και άλλες προτάσεις αν υπαρχουν.

 

* x1950pro 512

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.519604

 

* 7900gs 512 http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977735&product=918415

 

υπάρχει κάτι καλήτερο απο αυτές για το pc μου?ξέρετε καποιον δοκιμασμένο τρόπο να κάψω την κάρτα μου?

 

ασε δες κ μενα στο forum τι γραφω για το τι τραβαω απο το e-shop.gr με μια 2600 agp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε δες κ μενα στο forum τι γραφω για το τι τραβαω απο το e-shop.gr με μια 2600 agp

Σε πιστεύω πραγματικα και σε καταλαβαίνω απόλυτα.Επαθα και εγω τεραστια ταλαιπωρία και μεγάλη ζημιά..απλα βαριέμαι να γράφω την ιστορία επειδη την έχω πει πολλές φορές.

 

 

Όσο για την κάρτα ξαναρωτάω..σε agp H x1950 pro 512 ειναι καλήτερη απο την 7900gs 512? ποια απο τις δύο?ξαναρωτάω διοτι μάλλον δε θα περιμένω και θα πάρω μία απο τις δύο.

 

επισης το 500watt tagan που έχω αρκεί έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρε την χ1950 αποπλαίσιο και μη μπλέκεις με τους άλλους τους ακατανόμαστους καραγκιόζηδες.το τροφοδοτικό είναι οκ εκτός και αν έχεις πάνω πολλούς δίσκους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια υπαρχει περίπτωση να μπορέσουμε να βρούμε καρτα γραφικών πολυ καλή για υπολογιστή Intel Pentium 4 3.2Ghz και με Motherboard Name DFI PS82-BC/BL / PS83-BC/BL δηλαδη με θήρα agp??κοντα στα 120ευρουλινια και επίσησ να ειναι καλυτερη από την geforce 5200??? help

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρε την χ1950 αποπλαίσιο και μη μπλέκεις με τους άλλους τους ακατανόμαστους καραγκιόζηδες.το τροφοδοτικό είναι οκ εκτός και αν έχεις πάνω πολλούς δίσκους....

 

++στην απάντησή σου. Χαίρομαι που βλέπω πολύ κόσμο να ξυπνάει και να καταλαβαίνει την πολιτική τοθ e-tromp, έστω και αργά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν καταφερω να μου κάνουν πιστωση απο το eshop θα παρω την 1950pro απο plaisio αλλιως την xfx7900gs 512 απο e-shop .Eχω δυο δισκους εναν ατα 160 και εναν 500 σατα.το 500watt tagan είναι σίγουρα οκ?Ναι παιδια γενικα προτιμάτε το πλαισιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...