Προς το περιεχόμενο

μήνυμα λάθους


argiris77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχω περάσει xp στο pavilion με drivers απο site εξ αμέρικας -το γνωστό-και μερικές φορές -μετά από 4 μήνες άριστης λειτουργίας-όταν ξεκινάει πετάει λάθος ότι ο windows explorer αντιμετώπισε ένα λάθος και πρέπει να κλείσει.Δεν κάνει επαννεκίνηση ο φορητός αλλά ότι πρόγραμμα έχω ανοικτό φυσικά κλείνει. Μπορεί να φταίνε οι drivers, μπορεί και η εγκατάσταση των xp με την ενσωμάτωση των sata με το nlite. Κάτι άλλο ξέρει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω τον φορητό μαζί μου, όταν το ξαναπετάξει θα το κάνω ένα copy και θα το postaro, πως είναι όταν κολάει ένα πρόγραμμα και το κλείνεις απο το Task manager αναγκαστικά οπότε μετά σου βγάζει και το κλασικό μήνυμα ότι αντιμετώπισε ένα πρόβλημα και πρέπει να κλείσει, έτσι και αυτό με την διαφορά οτι λέει για τον windows explorer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρες και εγκατεστισε εκ νεου τον internet explorer

 

για τον windows explorer μιλάω , repair δεν έχω κάνει ακόμα,περιμένω να μου το ξαναπετάξει για να το ποστάρω εδώ, για επανεγκατάσταση δεν θέλω να το συζητήσω, είναι μια διαδικασία αρκετά χρονοβόρα και βαρετή μέ όλα αυτά που έχω πάνω, έχω κάνει Image αλλά δεν ξέρω αν θα δουλέψει αν εμπεριέχει και το πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο πιθανο ειναι να εχεις "αρπαξει" ιο και σου εχει χαλάσει τον explorer. Κατα τη γνωμη μου σβησιμο και επανεγκατασταση του explorer. Εννοείται ελεγχο για ιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...