Προς το περιεχόμενο

ntuser.dat.LOG1 και ntuser.dat.LOG2 ???


anna1976

Προτεινόμενες αναρτήσεις

..καλά κάνουν και δεν σβύνονται,διότι είναι αρχεία συστήματος..:

The ntuser.dat.LOG file is used for NTUSER.DAT file recovery in the case of an error.

(από http://64.233.183.104/search?q=cache:yDEtCqb28scJ:www.comptechdoc.org/os/windows/win2k/win2kusers.html+ntuser.dat.LOG&hl=en&ct=clnk&cd=3&client=opera )

..εσύ όμως γιατί τέτοιο ζόρι να τα σβύσεις;Ούτε τεράστια είναι,ούτε τίποτα...(υποθέτω ότι "σου τη δίνουν" απλά μόνο που τα βλέπεις και σου είναι "άχρηστα"...αλλά χαλάρωσε :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..καλά κάνουν και δεν σβύνονται,διότι είναι αρχεία συστήματος..:

The ntuser.dat.LOG file is used for NTUSER.DAT file recovery in the case of an error.

(από http://64.233.183.104/search?q=cache:yDEtCqb28scJ:www.comptechdoc.org/os/windows/win2k/win2kusers.html+ntuser.dat.LOG&hl=en&ct=clnk&cd=3&client=opera )

..εσύ όμως γιατί τέτοιο ζόρι να τα σβύσεις;Ούτε τεράστια είναι,ούτε τίποτα...(υποθέτω ότι "σου τη δίνουν" απλά μόνο που τα βλέπεις και σου είναι "άχρηστα"...αλλά χαλάρωσε :) )

 

Εχω πρόβλημα με την εγκατασταση ενος usb και μου ειπαν οτι ισως εχω ιο...ψαχνωντας "αγνωστα" αρχεια μηπως ειναι ιοι, υπεθεσα μηπως ειναι και αυτα...

 

Σε ευχαριστω για την απαντησή σου!

 

Φιλιά!:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμμ...μ' άρεσε αυτό..."ψάχνοντας γι' άγνωστα αρχεία"...Κάποτε,σβύνοντας "περιττά" αρχεία,σιχτίρισα κάτι windows... : ))))))

...Δεν δηλώνεις καλύτερα το ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ πρόβλημα,μπας και βγει άκρη μ' αυτό,αντί κατά λάθος να δημιουργήσεις κι άλλα;

...Speaking of,αναρωτιέμαι ΤΙ σόι "USB" πας να "εγκαταστήσεις",και "δεν εγκαθίσταται",και σου είπαν μάλιστα ότι το πρόβλημα "είναι ιός"...(δεν νομίζω να εννοείς ότι πας να βάλεις κανένα φλασάκι και δεν το βλέπει το pc..)

Aν λοιπόν θες,πες τί ακριβώς συσκευή πας να εγκαταστήσεις,και το συζητάμε περί "ιών"(περί ορέξεως δλδ)...

Α,και κάτι άλλο,για ιούς και συναφή σιχαμερά,καλύτερα βάλε ένα free antivirus (αντιβάριους που λένε και μερικοί,που έχουν πάρει από φόβο τον νέο κανονισμό όσον αφορά τα greekslish στο forum),κάτι όπως το avast ,κάνε κι 1 scan,και μην πας να ξανασβύσεις αρχεία που "δεν σου γουστάρουν".. (..άμα αρχίζαμε να σβύνουμε αρχεία που το όνομά τους μας...ξενίζει,ας' τα να πάνε....πχ, το αρχείο adsmsext.dll ,έχει λίγο...πρόστυχο όνομα,έτσι;;;;Έλα που είναι κάτι χρήσιμο στα windows :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...