Προς το περιεχόμενο

Nα τσιπώσω το ΡS2 ????


xampos20

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://ebwstore.com/osc/index.php?cPath=555_645_651&osCsid=bf8133885fff77dcc84707ed8215f1ff

Εγώ απο κει ψώνισα το modbo 760. Είναι κλώνος του matrix infinity σε πολύ καλύτερη τιμή και αρκετά δοκιμασμένο και αξιόπιστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κυκλοφορίσει μία νέα κάρτα μνήμης, η οποία παίζει τα αντίγραφα κανονικά αλλά δεν χρειάζεται να ανοίξεις την κονσόλα σου και δεν χανεις την εγγύηση της συσκευής!

Εγώ αυτό θα έκανα, ειδικά εάν δεν έχεισ και κάρτα μνήμης! 2σε1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κυκλοφορίσει μία νέα κάρτα μνήμης, η οποία παίζει τα αντίγραφα κανονικά αλλά δεν χρειάζεται να ανοίξεις την κονσόλα σου και δεν χανεις την εγγύηση της συσκευής!

Εγώ αυτό θα έκανα, ειδικά εάν δεν έχεισ και κάρτα μνήμης! 2σε1

 

 

... πολύ ενδιαφέρον ακούγεται αυτό! ξέρεις κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχετικό φόρουμ ατο λινκ που δώσατε για τη memor32, διαβάζω ότι πρέπει να κάνεις πατσαρισμένα αντίγραφα των παιχνιδιών για να μπορέσει να τα τρέξει! Ισχύει αυτό;

 

Συγκεκριμένα εδώ :

http://www.mementoteam.com/Guides/Eng/te4.html#4chap2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κυκλοφορίσει μία νέα κάρτα μνήμης, η οποία παίζει τα αντίγραφα κανονικά αλλά δεν χρειάζεται να ανοίξεις την κονσόλα σου και δεν χανεις την εγγύηση της συσκευής!

Εγώ αυτό θα έκανα, ειδικά εάν δεν έχεισ και κάρτα μνήμης! 2σε1

 

 

εσυ δηλαδή απο που την αγόρασες??? φωτησε μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά αυτό το memor32 πως θα το τοποθετήση στο ps2 και τι ειναι αυτο to usb που βλεπω στην οθονή??από κανένα ελλινικό μαγαζί δεν μπο΄ρω να το πάρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά αυτό το memor32 πως θα το τοποθετήση στο ps2 και τι ειναι αυτο to usb που βλεπω στην οθονή??από κανένα ελλινικό μαγαζί δεν μπο΄ρω να το πάρω?

 

Το memor32 είναι κάρτα μνήμης. Το usb καλώδιο είναι για να συνδέεις τη κάρτα με το PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...