Προς το περιεχόμενο

Yπάρχει κάποιος που επισκευάζει laptop?


geoikono

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεία σας παιδιά για άλλη μια φορά θα ήθελα τη βοήθεια σας,ευτυχώς που υπάρχει και αυτό το σάιτ μας έχετε σώσει μπορώ να πώ!

Έχω ένα laptop Acer που η εταιρία μου λέει ότι έχει πρόβλημα η μητρική του και δεν φορτίζει όσο εναι ανοιχτό ενώ κρατάει πάρα πολύ λίγο,μου είπαν ότι δέν είναι η μπαταρία.

Υπάρχει κάποιος τεχνικός που μπορώ να παώ να το δεί?μόνο στην αθήνα αν υπάρχει.

Σας ευχαριστώ προαιρετικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι στην εγγύηση ή είναι παλιό?

Εγώ πάντως τοπήγα στην PC SYSTEMS στο Μαρούσσι αλλά νομίζω ότι για να στο κοιτάξουν και μόνο θέλουν 50 ευρώ.Εγώ πάντως δεν ξέρω γιατί ήμουν στην εγγύηση....το τηλέφωνό τους είναι 2108123000

Ελπίζω να σε βοήθησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ευχαριστώ αλλα στην acer το πήγα και μου είπαν οτι θέλει αλλαγή η μητρική.Η εγγύηση έχει λήξει οπότε γι'αυτό ψάχνω να βρώ ένα ιδιώτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ευχαριστώ αλλα στην acer το πήγα και μου είπαν οτι θέλει αλλαγή η μητρική.Η εγγύηση έχει λήξει οπότε γι'αυτό ψάχνω να βρώ ένα ιδιώτη.

:confused::confused:φιλε μου ετυχες λαχειο μια μητρικη κοστιζει και 700ε:X. καλυτερα κανε το κομματια πουλα το και μετα παρε ενα καινουριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν χαλασε η μητρικη,ψαχνεις για αγορα απο ebay για μητρικη για τον φορητο σου,με τιμες γυρω στα 150 ευρω καινουριες.

Δινεις και 50 ευρω σε εναν τεχνικο που ξερει και με 200 ευρω τον εφτιαξες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι να βρεις στο ebay. με 150ε μου φαινετε κομματι δυσκολο ειδικα για καινουρια(γνωμη μου)

 

 

 

Απλα εγω εχω βρει για 2 φορητους σε αυτες τις τιμες.Για μεταχειρισμενες παιζουν χαμηλοτερες τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...