Προς το περιεχόμενο

Ασύρματα ηχεία ?


pinball_elf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχεις ενσωματωμενη στη μητρικη η ξεχωριστη??

αν ειναι ενσωματωμενη ποια μητρικη εχεις?

 

επισης πες μου ακριβως για ποια χρηση τα θελεις.

μη μου πεις για πσ:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

γιατι δε παιρνεις κατι πιο απλο και φθηνο να κανεις τη δουλεια σου.

http://www.plaisio.gr/Peripherals/PC-Peripherals/Speakers-Headsets-Microphones/Speakers/Logitech-X-540-5-1-970223-0914.htm

 

γνωμη μου ειναι αν τα εχεις τα χρηματα παρε τα 5500 δε θα το μετανιωσεις( οι γειτονες σου μπορει:lol:)

 

και αυτα που λες μια χαρα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Z5500 η μηποσ

CREATIVE GIGAWORKS S750 7.1 ?

 

Σαφεστατα Creative Gigaworks s750 ΑΝ ενδιαφερεσαι για ΠΟΙΟΤΗΤΑ ηχου προτιστως. Τα ηχεια ειναι οτι καλυτερο ποιοτικα σε PC σετς. Τα εχω ακουσει διπλα διπλα με τα z5500 και εχουν ποιοτικη διαφορα αρκετα μεγαλη για να αξιζουν τα λεφτα τους. Αν πχ θελεις να ακους και μουσικη, τα creative ειναι μονοδρομος αφου βγαζουν ΦΟΒΕΡΟ ηχο.

 

Αν ομως σε ενδιαφερει συνδεσιμοτητα, ή η δυναμη, τα Logitec ειναι προτιμοτερη λυση. Καταρχας, διαθετουν decoder για DD και DTS που δεν εχει η creative. Εχουν ενδεχομενως καλυτερο τηλεχειρηστηριο και χειρισμο (το remote της creative δεν εχει καλη εμβελεια), ενω βγαζουν και δυνατοτερο ηχο (οχι ποιοτικοτερο παντως).

 

Με λιγα λογια, το μονο στο οποιο υπερτερουν τα creative ειναι η ποιοτητα ηχου. Αλλα εκει υπερτερουν πολυ, οποτε αναγκαστικα να σταξω παραπανω και να παρω αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο για μουσικη ειναι καλα τα greative

 

Να υποθεσω πως λειπει ενα ερωτηματικο στο τελος?

 

Οχι βεβαια, ειναι καλυτερα ποιοτικα στον ηχο γενικοτερα, και στα πριμα αλλα και στην ποιοτητα του μπασου συκριτικα με τα Logitec.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...