Προς το περιεχόμενο

Παιδια ΒΟΗΘΕΙΑ παρακαλω!


Tasoskk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το προβλημα ξεκινησε ως εξης.Κατεβασα κατι αρχεια ραρ με επισοδια απο το Λοστ.Καθε επισοδιο ειναι 4 ραρ.Οταν εκανα αποσυμπιεση ,με το που εκανα δεξι κλικ πανω στο αρχειο ή διπλο κλικ για να παιξει,κολαγε ο υπολογιστης.Μπετο τελειως.Μονο με cntrl+alt+delete εβγαινα στην επιφανεια εργασιας τελικα.Δοκιμασα οτι μπορουσα.(Δεν ειμαι και ειδικος..).Τελικα αποφασισα να περασω απο πανω τα windows ξανα,μηπως και εχει χαθει καποιο αρχειο.Εχω τα xp professional service pack 2,οχι γνησια.Μου εμφανισε λοιπον ενα μηνυμα μετα απο 5 λεπτα που ελεγε οτι λειπει το αρχειο

a49urb8g.sys απο το κανονικο του path C:\$WIN_NT$.~BT\a49urb8g.sys .

Μπηκα στο yahoo k google μηπως το βρω,αλλα τιποτα.Ξερει κανεις τι πρεπει να κανω?Σας παρακαλω αν καποιος ξερει ας με βοηθησει,γιατι αν κανω παλι format,θα χρειαστω καμια βδομαδα να βαλω οοοολα αυτα ξανα στον υπολογιστη μου.Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπαινω στα windows ,αφου στο reboot με το cd μεσα ,επελεξα εκκινηση κανονικη και οχι set up.τον φακελο που ανεφερα πριν τον δημιουργησε σημερα μετα απο αυτα τα κοληματα.κατι σαν αναφορα σφαλματων μου μυριζει...

ωστοσο στο σιντι των windows δεν μοθ ειχε επιλογη repair.ειχε εγκατασταση ,και καποιες αλλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...