Προς το περιεχόμενο

Ενεργοποίηση VISTA


SSofia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχάς καλή Χρονιά σε όλους,

 

Λοιπόν, Έκανα φορματ και ξαναπέρασα τα vista έλα μου όμως που δεν μπορώ να τα ενεργοποιήσω. Μου λέει ότι το κλειδί δεν είναι έγκυρο. Τα vista είναι γνήσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλαξες τπτ στο hardware ??

 

τέσπα, πάρε τηλ. την MS, είναι πολύ εξυπηρετικοί. είχα αλλάξει μητρική και δεν μπορούσα μετά να τα ενεργοποιήσω και με εξυπηρέτησαν κατευθείαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς καλή Χρονιά σε όλους,

 

Λοιπόν, Έκανα φορματ και ξαναπέρασα τα vista έλα μου όμως που δεν μπορώ να τα ενεργοποιήσω. Μου λέει ότι το κλειδί δεν είναι έγκυρο. Τα vista είναι γνήσια.

 

 

Πήγαινε στο σημείο που λέει ενεργοποίηση μέσω τηλεφώνου,κάντους ένα τξηλ.και θα σου δώσει αυτόματα το σύστημα έναν πολυψήφιο κωδικό που θα τον καταχωρήσεις στα αντίστοιχα πεδία.

Η ενεργοποίσηση θα γίνει κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα vista είναι γνήσια.

 

Μεγα λαθος!!!! Ποτε δεν αγοραζουμε κατι γνησιο!!! Παντα το κατεβαζουμε με το αντιστοιχο crack του!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Πλακιτσα κανω,ελπιζω να βρηκες ακρη:-):-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Για πειτε κανενα καλο "συμπτωμα" που να δικαιολογει αλλαγη m/b για να σου δωσουν κλειδι....

 

Ποιο ειναι το τηλ της Microsoft για Ελλαδα ???

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πειτε κανενα καλο "συμπτωμα" που να δικαιολογει αλλαγη m/b για να σου δωσουν κλειδι....

 

Ποιο ειναι το τηλ της Microsoft για Ελλαδα ???

 

Ευχαριστω.

 

http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς καλή Χρονιά σε όλους,

 

Λοιπόν, Έκανα φορματ και ξαναπέρασα τα vista έλα μου όμως που δεν μπορώ να τα ενεργοποιήσω. Μου λέει ότι το κλειδί δεν είναι έγκυρο. Τα vista είναι γνήσια.

 

γιατι δεν κατεβαζεις ενα product key απο το net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω στην εγκατασταση δεν εβαλα κωδικο και λεει σε 30 μερες ληγουν. τα ελληνικα εχω. που θα παω για να τον βαλω????

 

 

Δεξι κλικ στον υπολογιστη μου - Ιδιοτητες και εκει που λεει αλλαγη αριθμου-κλειδιου βαλε δον κωδικο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, το γράφω για ενημέρωση αυτό:

Είχα αγοράσει τα vista business χ32 πριν κάνα μήνα για τον υπολογιστή του σπιτιού και τα είχα ενεργοποιήσει κανονικά. Κάποια στιγμή έκανα αναβάθμιση της μνήμης σε 4gig και λόγω προβλήματος με έναν δίσκο αναγκάστηκα να κάνω και φορμάτ. Βάζω λοιπόν τα x64 Business σαν trial για να δω αν είμαι ποιο γρήγορος (είμαι...) αφού βλέπουν και ποιο πολύ μνήμη με το σκεπτικό να τα αγόραζα μετά από 1 μήνα αν έμενα ευχαριστημένος.

Λοιπόν, για να μη τα πολυλογώ, δοκίμασα το κλειδί των x32 στα x64 και δούλεψε!!! Έκανε Activation κανονικά... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...