Προς το περιεχόμενο

θόρυβος μανίσιου AMD fan


**G**

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hi σε όλους και όλες

Πριν από ενάμιση μήνα αγόρασα μία CPU athlon 2x 6000. Όλα μια χαρά με τη CPU αλλά τις τελευταίες 2 μέρες άρχισε να κάνει ένα -μικρό μεν, εκνευριστικό δε- θόρυβο το ανεμιστηράκι (το σταμάτησα με το χέρι και σταμάτησε ο θόρυβος). Η ερώτησή μου είναι: έχει εγγύηση η AMD για τα ανεμιστήρια της ή το πετάω όπως είμαι και παίρνω από τρίτο κατασκευαστή? Και αν είναι να αγοράσω, έχετε κάτι καλό να προτείνετε για ΑΜ2? Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hi σε όλους και όλες

Πριν από ενάμιση μήνα αγόρασα μία CPU athlon 2x 6000. Όλα μια χαρά με τη CPU αλλά τις τελευταίες 2 μέρες άρχισε να κάνει ένα -μικρό μεν, εκνευριστικό δε- θόρυβο το ανεμιστηράκι (το σταμάτησα με το χέρι και σταμάτησε ο θόρυβος). Η ερώτησή μου είναι: έχει εγγύηση η AMD για τα ανεμιστήρια της ή το πετάω όπως είμαι και παίρνω από τρίτο κατασκευαστή? Και αν είναι να αγοράσω, έχετε κάτι καλό να προτείνετε για ΑΜ2? Ευχαριστω.

 

Δεν έχει χαλάσει το ανεμηστιράκι. Άνοιξέ το και καθάρισέ το, λάδωσε το εσωτερικά και θα είσαι ΟΚ. Το παθαίνουν όλα τα ανεμιστηράκια αυτό, ειδηκά σε Pc που βρίσκονται σε μέρη με σκόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...