Προς το περιεχόμενο

Προβολή φωτο με μουσική κάλυψη.


mariner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδία καλησπέρα. Θέλω με κάποιον τρόπο(νομίζω κατάλληλος είναι το powerpoint) να φτιαξω ενα album με φωτο το οποίο θα παρουσιάζει τις φωτο με προβολή παρουσίασης και

με ποιόν τρόπο μπορώ να καλύψω τις φωτο με μουσική της προτίμησης μου?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα με το powerpoint και τελικα κατάφερα να φτιάξω τις διαφάνιες και να ρυθμίσω τις εναλλαγές. Το πρόβλημα που έχω είναι ότι κάνω εισαγωγή ήχου και τότε παύουν οι διαφάνιες να κυλάνε μόνες τους και υπάρχει κωλυμένη μόνο μια στην οθόνη μου. Γιατί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία γνώμη ρε παιδιά πως μπορώ να καλύψω τις εικόνες που περνάνε με μουσική η οποία θα είναι συνεχόμενη απο την πρώτη εικόνα μέχρι την τελευταία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως αυτό Προσθήκη Μουσικής σε Παρουσιάσεις σε βοηθήσει σε αυτό που ζητάς στο PowerPoint.

 

Επίσης θα σου πρότεινα και το PhotoStory της microsoft που είναι δωρεάν και μπορείς να κάνεις πολύ όμορφες παρουσιάσεις εικόνας με ήχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως αυτό Προσθήκη Μουσικής σε Παρουσιάσεις σε βοηθήσει σε αυτό που ζητάς στο PowerPoint.

 

Επίσης θα σου πρότεινα και το PhotoStory της microsoft που είναι δωρεάν και μπορείς να κάνεις πολύ όμορφες παρουσιάσεις εικόνας με ήχο.

 

Ευχαριστώ πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...