Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με καρτα tv


S.M.Greek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας,

έχω την asus my cinema 7131 ( το ιδιο με το 7135 )

Οταν έβαλα ta vista x64 έβαλα το πολύ τέλειο για εμενα πρόγραμα που έδινε η καρτα το cyberlink powerCinema (το 4 αλλα δεν είμαι σίγουρος, ειναι η αμεσως παλιότερη έκδσοη απο αυτή που υπάρχει τωρα στο site της cyberlink)

 

Ειχε μαλλον καποια ασυμβατότητα με τα vista το πρόγραμα και αφου το εκανα combatibility και run as administrator έτρεχε μια χαρά.

Αλλα μια μέρα δεν δουλευε.

Μετα απο αρκετες προσπάθειες και αφου δεν καταφερα τίποτα κατέβασα trial το νεο powercinema απο το site της cyberlink.

Το πρόβλημα είναι οτι έληξε ο χρόνος που μπορώ να το έχω και δεν μπορώ να βαλω την έκδοση που έχω στο originla cd μου γιατι ούτε uninstall το κάνει το powercinmea ουτε αυτό που έχω τώρα (το ληγμένο) ουτε την παλιά έκδοση (την οποία διέγραξα απο τον σκληρό).

 

Τι μπορώ να κάνω για να καθαρίσω το pc μου απο αυτα τα προγραμματα και να περάσω καθαρά μετα το powerCinema που έχω στο original cd μου?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατί να μην τα κάνει uninstal;

..τέλος πάντων,το θέμα είναι ότι μπορείς να δοκιμάσεις "χασάπικα" να σβύσεις τους φακελλους τους από το program files,να κάνεις ένα reboot,να κάνεις ένα καθαρισμό registry πχ με to crap cleaner ,reboot,και ξανά εγκατάσταση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...