Προς το περιεχόμενο

Πάμε για αναβάθμιση!!


Newklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά!! Νέος στο forum και σχετικά έχοντας λίγες γνώσεις από υπολογιστή (σήμερα το διαπίστωσα διαβάζοντας αρκετά θεματάκια)...

 

Λοιπόν ήρθε η στιγμή και για μένα να πάρω ένα καινούριο pc μιας και αυτό που έχω έκλεισε ήδη τα 3 χρόνια...

 

Την πρόταση που παραθέτω μου την έκανε ένας πολύ φίλος που γνωρίζει αρκετά πράγματα από υπολογιστές και τριγυρνάει κάπου εδω πέρα....:lol:

Αν θέλει μπορεί και να αποκαλυφθεί!!!

 

 

my_pc.jpg

 

Βασικά σε γενικές γραμμές ξέρω ότι είναι καλό pc... Για πειτε οι εμπειρότεροι...

Υπ΄όψιν ότι δεν παιζω πολλα παιχνιδια (ενταξει σαν παιδακι και εγω ολο και θα παιξω), αλλα σαν πρωτο κριτηριο θελω να εχω ενα γρηγορο pc που να κανει ανετα και αβιαστα τις "καθημερινες" εργασιες και να μην με καθυστερει με κολληματα λογω έλλειψης ram (στην προκειμένη περιπτωση ειμαστε καλα νομιζω)...

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την ταχύτατη απάντηση!!!

Δλδ μου λες αυτόν ε(Ε8400)?

http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1042300

 

Τον 8300 δεν τον βρίκα στο πλαίσιο...

Τι διαφορά δλδ λες να έχει? Δεν το λέω για την διαφορα στην τιμη, είναι αμελητέα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα όμορφα!! Οποτε πάμε στον Ε8400!!!

Κάτι άλλο που θα πρέπει να προσέξω/αλλάξω....

 

Όσον αφορά τα ανεμιστηράκια και τον θόρυβο που θα κανει τι έχετε να πείτε?

Έχει ήδη πάνω fans ή πρέπει να επιλέξω εγώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΙλούσα για το κουτί... Αν θα πρέπει να βάλω εγώ κάποια extra ή φτάνουν αυτά που έχει (αν έχει:rolleyes:)....

 

Επειδή δεν πρόκειται να ασχολειθώ με o/c ακόμη τουλάχιστον για τον cpu θα το αφήσώ όπως έχει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...