Προς το περιεχόμενο

Διακοπη γραμμης για εισοδο σε ιδιοκτητο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια.Σπουδαζω Βολο,εδω και ενα χρονο εχω Forthnet 768 μεσω ΟΤΕ.Τελος του μηνα 30/01,ερχεται ( ; ) το ιδιοκτητο της Forhtnet.Εχω αποφασισει να μπω εκει.Η ερωτηση μου ειναι ποσες μερες θα ειμαι χωρις internet και γενικα χωρις γραμμη;απο οτι ξερω οταν κανω την αιτηση,πρεπει να κοψει ο Οτε την γραμμη,η Forthnet την συνδεση κτλ.Αυτα ποσες μερες διαρκουν περιπου;δεν πιστευω να ειμαι κανα μηνα χωρις Internet..;:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως καποιες ωρες θα μεινεις χωρις τηλεφωνο μονο, το προβλημα ειναι ποσο θα περιμενεις μεχρι να μπεις στο δικτυο της forthnet και δε μπορω να δωσω απαντηση για Βολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μερικές ώρες μέχρι λίγες εβδομάδες. Κανείς δεν μπορεί να σου απαντήσει με 100% σιγουριά. Κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή. Μπορεί η δικιά σου να πραγματοποιηθεί σε 5 ώρες και του γείτονά σου σε 5 εβδομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις χωρις τηλεφωνο μονο και για λιγες ωρες;

εγω ειχα την εντυπωση,πως θα εκανα την αιτηση,θα ειχα κανονικα internet και οταν θα εκοβε τη γραμμη ο Οτε,θα εμενα για "ποσο" χωρις τηλ και internet..

ολες αυτες οι μερες που λετε ειναι χωρις τηλ και internet;;

και η καθυστερηση που οφειλεται συνηθως;στον οτε που δεν κοβει τη γραμμη συντομα ή στον παροχο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τηλ στη Forhtnet,ρωτησα για τα παραπανω και μου ειπαν οτι ολα θα γινουν αν οχι την ιδια,την επομενη μερα.

Αυτο που δεν μου ξεκαθαρισε ειναι το εξης:

Οσο περιμενω μεχρι να μπω στο ιδιοκτητο,θα εχω internet στην παλια μου ταχυτητα;ναι ή οχι;

ξερει καποιος ακριβως να μου το ξεκαθαρισει;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...