Προς το περιεχόμενο

Καθως παιζω καποιο παιχνιδι με βγαζει απο το internet


tzouperman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:-)καλησπερα σε ολους!

εχω ενα crypto usb modem A F201 (δεν ξερω αν φταιει το μοντεμ ή καποια αλλη ρυθμιση απλος αναφερω το μοντελο).

Ενω ειμαι συνδεδεμενος στο internet,οταν μπαινω να παιξω οποιδηποτε παιχνιδι με πεταει εξω απο το internet!:cry:

Αν μπορει να βοηθησει κανεις θα ημουν πολυ ευγνωμων

Ευχαριστω εκ των προτερων:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ξερεις να μου πεις τιποτα αλλο που θα μπορουσε να φταιει!

θα ηταν τελεια

Καμια ρυθμιση ισως.

:-DΣ'ευχαριστω και παλι για το ενδιαφερον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα.... βασικα.... μπορει να υπαρχουν και 1000 με 2000 λογοι, από spyware στο συστημα σου μεχρι receive window buffer που σου αυξανουν το latency, αν δε το δω.... δυσκολο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα το ίδιο modem για αρκετούς μήνες και δεν είχα τετειου είδους προβλήματα. Τα καινούργια drivers πράγματι δεν υπάρχουν και αφού δεν έχει firewall μπορεί να είναι κάποιο spyware κλπ η κάποιο προγραμμα που προσπαθεί να συνδεθεί στο net όπως είπε και ο 100 010 00 Δοκίμασε και κάτι άλλο κανε uninstall και install ξανά τα drivers

(Τα παιχνίδια που παίζεις δικτυακά??)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιχνιδια που παιζω δεν ειναι δικτυακα!

Οσο για spyware δεν νομιζω(δεν λεω πως αποκλειεται) διοτι εχω το NOD32 και συνεχεια κανω updates.Μηπως μπορειτε να μου προτεινετε κανενα antispy μπας και βρει τιποτα στο pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το nod32 αν σου βρει, θα σου βρει κανα trojan μονο, κατεβασε αυτα τα antispyware που σου παραθετω και κανε scan και restart με κλειστο το system restore

 

a)superantispyware

b)ad-aware

c)spybot

 

Ολα ειναι freeware

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...