Προς το περιεχόμενο

Warcraft 3 reign of chaos and frozen throne


Tracer27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σε όλους τους gamers,

 

ξέρει κανένας να μου πει τί παίζει με τη συμβατότητα του Warcraft III στα Vista???Παίζει κανονικά ή υπάρχουν προβλήματα....

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, παίζω ντότα 3 χρόνια και απο προχτές το σι ντι κευ μου χρισιμοποιείται απο άλλον. 'Ετσι ξαφνικά. Υπάρχει περίπτωση να το βρήκε απο κανα πρόγραμμα με τσιτς;

Το παιχνίδι δεν το έχω δώσει πουθενά ποτέ και παίζω πάντα εγώ στον η/υ μου που έχω και κωδικό. Οποιαδίποτε πληροφορία είναι ευπρόσδεκτη, ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σε όλους τους gamers,

 

ξέρει κανένας να μου πει τί παίζει με τη συμβατότητα του Warcraft III στα Vista???Παίζει κανονικά ή υπάρχουν προβλήματα....

 

Ευχαριστώ

κανονικα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε maki-rulez υπαρχει περιπτωση να δει το εγκατεστημενο cd key σου και αυτο ειναι με ενα προγραμματακι το οποιο το τρεχεις εσυ στο pc κ σου εμφανιζει το εγκατεστημενο cd key. αλλα δν γνωριζω αν μπορει να το τρεξει αυτος απο το δικτυο η απο μσν η απο δν ξερω γω τι.μου φαινεται απιθανο να στο εκλεψαν ετσι. το πιο πιθανο ειναι να εφερες κανεναν φιλο σ στο σπιτι κ ενω ησουν στην κουζινα κ του ετοιμαζες το νερακι του αυτος να εκανε δουλεια μεσα (κατι που εκανα καποτε :P ). μια αλλη εκδοχη ειναι να εχασες το βιβλιαρακι απ το cd το οποιο στην τελευταια σελιδα γραφει το cd key.

 

δν υπαρχει αλλος τροπος υποκλοπης cd key... απ οσους εγω γνωριζω τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Makis-rulz εκτός από αυτά που σου λέει ο ksis δες μήπως έχεις βάλει shared σε κάποιο p2p πρόγραμμα τον φάκελο που έχεις εγκατεστημένο το warcraft.

 

droperman τα maps αν μιλάς για dota τα κατεβάζεις απο το http://www.getdota.com και τα κάνεις επικόλληση στο φάκελο maps\downloads εκεί που έχεις εγκαταστήσει το warcraft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Γτί δεν μπορώ να παίξω battle.net? Δεν έχω αγοράσει τα cds, αλλά στο νετ ψαφε που ρώτησα είπαν πωσ υπάρχει ένα πρόγραμμα για να 'δημιουργείς' cd keys. Ισχύει ή όχι? Αν ναι ποιο είναι αυτο το πρόγραμα? plz.... βοήθεια.

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...