Προς το περιεχόμενο

outlook-που υπάρχουν τα μαιλ;


vatraxopedila

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα!

ξέρει καποιος να μου πει αν υπάρχουν καπού μεσα στον υπολογιστή σωσμένα τα emails του outlook γιατι θα ηθελα να τα κανω backup?

ή πρεπει αναγκαστικά να τα στείλω σε ενα mail τυπου google,yahoo?:shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Για δες τη διαδρομή: C:\Documents and Settings\USERNAME\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook

 

Νομίζω πως εκεί θα βρεις ένα μεγάλο αρχείο (ανάλογα με τον όγκο των e-mail σου, μπορεί να είναι αρκετά ΜΒ). Αν αποθηκεύσεις αυτό, έχω την εντύπωση πως αντιγράφοντάς το στη συνέχεια στην ίδια θέση (μετά το φορμάτ και την επανεγκατάσταση του Outlook), τα e-mail σου θα βρίσκονται στη θέση τους.

 

Παρόλα αυτά, επειδή έχω καιρό να κάνω τη συγκεκριμένη διαδικασία, θα έλεγα να περιμένεις να απαντήσει και κάποιος άλλος για να το διασταυρώσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δες τη διαδρομή: C:\Documents and Settings\USERNAME\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook

 

Νομίζω πως εκεί θα βρεις ένα μεγάλο αρχείο (ανάλογα με τον όγκο των e-mail σου, μπορεί να είναι αρκετά ΜΒ). Αν αποθηκεύσεις αυτό, έχω την εντύπωση πως αντιγράφοντάς το στη συνέχεια στην ίδια θέση (μετά το φορμάτ και την επανεγκατάσταση του Outlook), τα e-mail σου θα βρίσκονται στη θέση τους.

 

Παρόλα αυτά, επειδή έχω καιρό να κάνω τη συγκεκριμένη διαδικασία, θα έλεγα να περιμένεις να απαντήσει και κάποιος άλλος για να το διασταυρώσεις...

 

+1 δουλευει στον firefox γιατι οχι και στο outlook

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...