Προς το περιεχόμενο

8800gt ΑΠΟΡΙΕΣ


peponis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτομαι να αγορασς την 8800gt twintech. Εχω και εναν zalman vf1000 απο την παλια καρταγραφικων (8600gt) θα πρεπει να αγορασω και τη ψυκτρα για τισ μνημες;;;; αυτη εδς συγκεκριμενα;;;; http://www.zalman.co.kr/eng/product/view.asp?idx=318&code=013

γιατι δεν αναφερει ξεκαθαρα στο site της. Και κατι τελευταιο θα χωραει στο κoυτι μου;;;; armor junior;;; (με την μητρικη δεν πιστευω να εχω προβλημα asus p5b deluxe)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Καταπληκτική ψύκτρα, όμορφη και με την 8800 gt ακόμα και o/c'ed σε κρατάει στους 50 βαθμούς load.

2) ΔΕΝ χρειάζεσαι τις μνήμες, στην επίσημη σελίδα της Zalman, στις μνήμες αυτές λέει ότι είναι ασύμβατες με την 8800 gt (=λιγότερα έξοδα ;) )

3)Αν και το manual της κάρτας σου λέει να τη βιδώσεις χρησιμοποιώντας στις τρύπες no6 της κάρτας σου (λέει για τη σειρά 8800 -->τρύπες no6), για την 8800 gt χρησιμοποιείς τις τρύπες no5 της vf1000

4)Στο κουτί χωράει 99% (ακόμα και αν στριμωχτεί κανά καλώδιο σκληρού κτλπ), όμως, όπως ίσως ξέρεις και από την 8600, επειδή η ψύκτρα είναι μεγάλη, αν υπάρχει δίπλα pci θύρα σίγουρα θα την καλύψει...

Αυτά από κάτοχο του συνδυασμού..:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...