Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με το Download


Uberalles_gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα..

Το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι ότι όταν πάω να κατεβάσω κάποιο αρχείο τότε δεν μου το κατεβάζει λαι μου βγάζει στην νέα σελίδα που ανοίγει ότι "You are not authorized to view this page" ??? Γιατί γίνεται αυτό ?? τι μπορώ να κάνω??

Δεν ξέρω έαν το έχω θέση κσι στο σωστό forum το πρόβλημα μου !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά είναι το pc του σπιτιού μου..Έχω για firewall το ZoneAlarm Pro.. Τι άλλο μπορώ να κάνω γιατί δεν το πολύ κατέχω τουσ υπολογιστές και δεν μπόρεσα να κάνω κάτι με το proxy που μου είπες.. Βασικά δεν ξέρω καν τι είναι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην σελίδα που σου ανέφερα απλά πληκτρολογείς την διεύθυνση του αρχείου που θέλεις να κατεβάσεις στο πεδίο αριστερά του button "hide my ass" και πατάς enter. Εκεί που γράφει η σελίδα

>http://www.privax.us/ip-test/

το αντικαθιστάς με τo url που θέλεις.

 

Αφού είναι home pc πιθανότερο θεωρώ κάποιο trojan να σου έχει αλλάξει host, dns και άλλα. Προτείνω επειγόντως σκανάρισμα με κάποιο καλό antivirus / antispyware. Π.χ. online μέσω ΙΕ κλικ εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά είναι το pc του σπιτιού μου..Έχω για firewall το ZoneAlarm Pro.. Τι άλλο μπορώ να κάνω γιατί δεν το πολύ κατέχω τουσ υπολογιστές και δεν μπόρεσα να κάνω κάτι με το proxy που μου είπες.. Βασικά δεν ξέρω καν τι είναι!!!!

 

κι εγώ το ZoneAlarm Pro εχω. μια χαρα τρεχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το πρόβλημά μου το έλυσα με το να βγάλω για firewall το ZoneAlarm Pro και να βάλω το Sygate Personal Firewall Pro.. Δεν ξέρω τι παιζότανε το ZoneAlarm... Ευχαριστώ πάντος παιδιά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...