Προς το περιεχόμενο

Αγορα software απο το ebay.Την εκανα;


Paulous kriti

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια αγορασα ενα προγραμματακι μεσω paypal απο το ebay.Σηκωσαν τα χρηματα,μου εστειλαν και email αλλα απο που το κατεβαζω;Η εκανα μ******κια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αγορασα ενα προγραμματακι μεσω paypal απο το ebay.Σηκωσαν τα χρηματα,μου εστειλαν και email αλλα απο που το κατεβαζω;Η εκανα μ******κια;

Ρωτησε το πωλητη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά στο email πρέπει να έχει ενα link που θα πρέπει να πατήσεις για να αρχίσεις να το κατεβάζεις. Έτσι λειτουργούν αυτά. Τo email τι έγραφε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου αν δεν ειναι digital-delivery το αντικειμενο, οποτε θα επρεπε να σου εχει εμφανιστει λινκ μολις πληρωσες, περιμενεις mail απο τον πωλητη για να σου πει τι κ πως...

δως του 2-3 μερες, αν δεν σου απαντησει ξαναστειλτου κ αν δεν φανει παλι, καντου ενα dispute κ αστον να τρεχει (ισως κ αρνητικη--αλλα υπαρχει κινδυνος να φας κ συ μια μετα)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πολλές δικλείδες προστασίας του αγοραστή. Απλά εξάντλεισε πρώτα όλες τις δυνατότητες συννενόησης με των πωλητή. Δύσκολο να σε εξαπατήσουν αν έχεις προσέξει από ποιόν αγοράζεις στην αρχή (βλ. ποσοστά θετικών feedback)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...