Προς το περιεχόμενο

Σόβαρό πρόβλημα με pc


xania4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν παιδιά το pc μου μου χει σπάσει τα νέυρα.ΛΟιπόν το πρόβλημα είναι ότι μερικές φορές πατάω το power και ενώ το pc δουλεύει κανονικά δεν δίνει σήμα στην οθόνη και δεν ακούγεται το μπιπ που κάνει ι οθόνη δηλαδή λέει no signal.¨Αλλαξα προχθές έβαλα καινούργια κάρτα γραφικών και σκληρό αλλά συνεχίζει να το κάνει.Δεν το κάνει πάντα αμα του κάνεις καμια δεκαριά επανεκινήσεισ μπορεί να ανοίξει.Καμιά βοήθεια παιδιά είμαι απελπισμένος plz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσα "beep" κάνει, πόσο διαρκούν και με τι σειρά ακούγονταί;

π.χ. 3 σύντομα, 1 μακρύ, κτλ.

Ψάξε στο google για beep code, και θα σου βγάλει πίνακες με το τι σημαίνει ο κάθε συνδυασμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά σε προηγούμενό σου thread,είχαμε πει τρόπους για να "τσεκάρεις" ΠΟΥ υπάρχει το πρόβλημα,ούτως ώστε να μην αγοράζεις συνέχεια hardware,ώσπου να βρεις "τον υπαίτιο"...Τους ακολούθησες....ή απλά πήρες καινούριο δίσκο και GPU ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά σε προηγούμενό σου thread,είχαμε πει τρόπους για να "τσεκάρεις" ΠΟΥ υπάρχει το πρόβλημα,ούτως ώστε να μην αγοράζεις συνέχεια hardware,ώσπου να βρεις "τον υπαίτιο"...Τους ακολούθησες....ή απλά πήρες καινούριο δίσκο και GPU ;

 

Τους ακολούθησα δεν έβγαλα άκρη και πήρα καινούργια κάρτα γραφικών και σκληρό αλλά τζίφος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε η μητρικη σου εχει το προβλημα. δεν ξερεις τι ειχα τραβηξει απο παρομοια συμπτωματα....

 

ΚΑι εγώ έτσι νομίθζω μάλλον αυτή φταίει.Φίλε φαντάζομαι τι έιχες τραβήξει γιατί βλέπω πως με τα΄λαιπωρεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μητρικη πιστευω κ εγω αλλα καλου να το πηγαινες καπου να το τσεκαρεις

Αν εχεις καποιο κομπιουτερα φιλο θα μποροσε να σε βοηθησει στην χειροτερη σε καποιο μαγαζι. Ηδη πηρες πραγματα που δεν χρειαζοσουν να μην κανεις κι αλλα εξοδα αδικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έτσι κι αλλιώς θα παίρνα την κάρτα και τον σκληρό γιατί ο άλλος μου ήταν 80 gb και παίζω games.Ετσι κι αλλιώς θα χρειάζόταν να αλλάξω μητρική στο μέλλον γιατί θα ήθελα μία που να υποστηρίζει ddr2.Είναι πολύ ακριβές οι μητρικές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...