Προς το περιεχόμενο

Μεγαλα ping?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε αναμονη ακομα για τον ελεγχο απο ΟΤε για 2η φορα ..

Ο ΟΤΕ μας σκεφτεται...δεν εξηγειται αλλιως γιατι δεν μπορουμε να κατεβασουμε τιποτα, να παιξουμε games ,ακομα και να σερφαρουμε με την adsl

Σου λεει γιατι να κατεβαζεις ταινιες divx,mp3 κτλ ,αγορασε ενα dvd να δεις ή παρε ενα cd με τραγουδια απο το δισκαδικο..

Γιατι να παιζεις on line παιχνιδια , πολλοι σκοτωμοι ,αιματα ρε παιδι μου ,παιξε καλυτερα ποδοσφαιρο ,basket κτλ

Μετα γιατι να καθεσαι μπρος στον υπολογιστη να ψαχνεις κατι στο ιντερνετ...διαβασε μια εφημεριδα πηγαινε μια βολτα ,τρως την μερα σου στο pc σου.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΟΤΕ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ελεξουν τη γραμμη λενε..ακομα τιποτα ,περιμενω.Εν τωμεταξυ κατεβαζω με 60κ max απο to ftp τους και δεν μπορω να παιξω online games(πως με 300 κ 400 ping?).

Δειτε τι αθλια γραμμη εχω (αθλια κατα τον οτε) ..

 

Φιλε μου ΟΝ Telecoms εχεις??Αν ναι,μην περιμενεις πολλα...κ εγω εχω ΟΝ στην πετρουπολη κ σε ολους τους servers στο cs 150ping εχω.ασε δραμαααα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα telepassport πριν 2-3 χρονια 256κ και παραπονομουν γιατι ο οτε ειχε μεγαλυτερες και φτηνοτερες ταχυτητες και ελεγα οτι ειναι ακριβες οι ταχυτητες τους..

Αλλα που να ηξερα...

Τοτε ειχα παντα την ονομαστικη χωρις πιταρισμα στα dslam .

Και το ping παντα αψογο και ποτε κανενα προβλημα στα online games.

Τωρα με 8 mbps αγωνιζομαι να πιασω τα 50k , αγωνιζομαι μηπως και καταφερω να μπω σε κανενα server για online games (πως με 500ping?), αγωνιζομαι να πιασω γραμμη στην υποστηριξη πελατων τους να αποδειξω οτι τα 50κ ειναι απαραδεκτα για 8 mbps..

αγωνιζομαι,αγχωνομαι,ζοριζομαι.

Ετσι περιγραφω τον ΟΤΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσε που λετε το cod4 online και εκανα μια γερη αναβαθμιση για να παιζω αψογα..Αλλα δεν λογαριασα τον ΟΤΕ ! Απο τις 23 Ιανουαριου μεχρι σημερα δεν μπορω να μπω λογω ping.

Λοιπον ή μας δουλευεουν στον Οτε ..

Ακουστε ,

Χθες ,μετα απο 2 εβδομαδες που εδωσα βλαβη χαμηλης ταχυτητας κ μεγαλου ping ενδιαφερθηκαν να δουν τι γινεται. ερχεται λοιπον τεχνικος στο σπιτι μου να δει αν εχω τα συνδεσει σωστα Υποψιν τους ειπα στο τηλ οτι το προβλημα συμβαινει απο τις 12 το μεσημερι μεχρι τις 12 τα μεσανυχτα

Ειδε οτι ειναι οκ οι συνδεσεις και μου λεει θα το ψαξουμε απο αλλου

το απογευμα με παιρνουν τηλ να δουν αν εφτιαξε το download ,που βεβαια δεν ειχε φτιαξει

τους λεω οτι εκτος το χαμηλο download κυριως με νοιαζει το ping γιατι ειναι μονιμα πανω απο 300 και δεν μπορω να παιζω online games

Μου λεει λοιπον ο Οτετζης ε , ασε το ping τι ψαχνεις ,στις ωρες κινησης (ολη την μερα και το βραδυ δηλαδη) θα ειναι ετσι ,εμας μας νοιαζει να φτιαξει το download!

Ασε το ping!

Καταλαβατε? τα 600 ε που εδωσα για να παιζω CΟD4 line τα εδωσα ζαμπα?

Να εχω την 8αρα για να σερφαρω και μετα να τα σκαω στα ιντερνετ καφε για cod!

Ελεος πια!

Μου λεει επισης ειναι γενικοτερο το προβλημα στην κρητη

Φυσικα δεν με ξαναπηρε τηλεφωνο

Ρωταω σημερα στην οτενετ και μετα στο 121 και μου λενε ελεγχουν τη βλαβη,και οτι δεν υπαρχει καποιο προβλημα με τις γραμμες στην κρητη!

Τι να τους κανω! μετα απο 2 εβδομαδες ενδιαφερθηκαν και παλι σκ@τ@ αποτελεσμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω otenet στα Χανιά(1 Mbps) και περιμένω στις 1 το βράδυ να πιάσει κανονική ταχύτητα.Ενώ πέφτει στο μισό μετά τις 12 το μεσημέρι.(ping>300)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω και εγω συνδεση conn-x 4Mbit και ενω εχω σταθερη ταχυτητα στο downloading <350 το ping μου είναι πάνω απο 300 με αποτελεσμα να μην μπορω να παιξω online παιχνιδια πχ.COD2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...