Προς το περιεχόμενο

wlan problem


dinak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω έναν Acer travelmate 5623wsmi και αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα...

 

τα κουμπάκια για το wifi και το bluetooth δε λειτουργούν!!!και αναγκάζομαι να το κάνω χειροκίνητα...δηλάδη αν ανοίξω χειροκίνητα το wifi και θέλω μετά να το κλείσω, δε μπορώ να το κάνω από το κουμπάκι....ξέρει κανείς τι παίζει;;;επίσης, παρ'όλο που συνδέεται με το wireless, και μπαίνω κανονικά στο ίντερνετ, κάτω δεξία μου γράφει wlan(disconnected)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bluetooth πιθανοτατα να μην εχει, οπως και το δικο μου. Απλα υπαρχει το κουμπακι. Τωρα για το wlan μαλλον εχεις πειραξει τις ρυθμισεις απο το προγραμμα της acer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bluetooth πιθανοτατα να μην εχει, οπως και το δικο μου. Απλα υπαρχει το κουμπακι. Τωρα για το wlan μαλλον εχεις πειραξει τις ρυθμισεις απο το προγραμμα της acer

 

έχει bluetooth γιατί όταν το ενεργοποιώ χειροκίνητα, μπορώ να στείλω δεδομένα από το κινητό στο pc και αντίστροφα!!!τώρα όσων αφορά τις ρυθμίσεις το έψαξα αλλά δε βρήκα τίποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά κάποιο πρόγραμμα συνήθως της κατασκευάστριας εταιρείας ενεργοποιεί αυτά τα κουμπιά.Προσπάθησε να εγκταταστήσεις το power management και το launch manager ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...