Προς το περιεχόμενο

FritzBox 7140 Annex A


dr.zivagko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια.ειμαι κάτοχος του πακετου wifi της vodafone εδω και μια βδομαδα.μεσα το πακετο ειχε το FritzBox 7140 Annex A. Μπορει κάποιος να μου πει αν ειναι καλό αυτό το router?εχει μια εισοδο usb.ξερει κανεις αν μπορω να συνδεσω εκει κανα σκληρο και να τον κάνω share?Βασικα επειδη εχω καταβολευτει με το παλιο πλην τιμιο ρουτeρακι μου σκεφτομαι να "σκοτωσω" το Fritz!στο Intrernet οι τιμες ξεκινουν απο 190 ευρω.Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει ενα Pm.Η τιμη βεβαια θα ειναι πολύ αισθητα μειωμενη.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.ειμαι κάτοχος του πακετου wifi της vodafone εδω και μια βδομαδα.μεσα το πακετο ειχε το FritzBox 7140 Annex A. Μπορει κάποιος να μου πει αν ειναι καλό αυτό το router?εχει μια εισοδο usb.ξερει κανεις αν μπορω να συνδεσω εκει κανα σκληρο και να τον κάνω share?Βασικα επειδη εχω καταβολευτει με το παλιο πλην τιμιο ρουτeρακι μου σκεφτομαι να "σκοτωσω" το Fritz!στο Intrernet οι τιμες ξεκινουν απο 190 ευρω.Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει ενα Pm.Η τιμη βεβαια θα ειναι πολύ αισθητα μειωμενη.;)

 

ειναι απο τα πολυ καλα ρουτερακια και ακριβα οπως εισαι φιλε ηλια.σκληρο νομιζω δεν δεχεται χωρις να δινω ορκο.αν 8υμαμε σωστα ειναι για δικτυακο εκτυπωτη.αν ειναι να το πουλησεις τοτε στις αγγελιες 8α ειναι πιο εμφανες απο εδω.δοκιμασε το ισως να σου αρεσει περισσοτερο απο το παλιο σου.το παλιο ειναι adsl2+?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...