Προς το περιεχόμενο

TV μεσω Ιντερνετ!!! ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ


psn555

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα φιλοι....

Επειδη βρισκομαι για επαγγελματικους λογους στην μακρινη κ ομορφη Λετονια γνωριζεται με ποιον τροπο κ αν γινεται να παρακολουθησω απο το ιντερνετ τον αγωνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΗΣ την Κυριακη που το δειχνει η ΝΕΤ.... Ειμαι λιγο ασχετος κ δεν γνωριζω πως γινεται να το δω.... Οποτε αν μπορει καποιος ας με βοηθησει..>!!!!

Σας ευχαριστω πολλλυυυυυ:-):-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δωρεάν είναι λίγο δύσκολο καθώς πρέπει να είσαι συνδρομητής!

Αλλά μια και το θέλεις για μόνο μία φορά ,από ότι καταλαβαίνω,τότε μπορείς να το παρακολουθήσεις με τους εξής τρόπους.Σημειώνω ότι σε κάποια από αυτά θα σου δώσουν έναν χρόνο δοκιμαστικό καθώς επίσης να έχεις υπόψιν σου ότι η ποιότητα δεν θα είναι καλή καθώς δεν δίνουν αρκετό bandwidth σε δοκιμαστικούς χρήστες.

Εγώ αυτά τα τρία έχω χρησιμοποιήσει στο παρελθόν.

 

Ελπίζω να είσαι Αριανός αλλιώς κακώς σε βοηθάω :-D(just kidding)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το δείχνει η νετ στην Ελλάδα είσαι τυχερός.Πήγαινε στο site της ερτ : http://www.ert.gr και εκεί βρες το ert world ----> live.Αρκεί να έχεις εγκατεστημένο το real player και θα δεις όχι μόνο τον αγώνα αλλά και όλα τα προγράμματα της ερτ. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σασ ευχαριστω πολυ ολους για την γρηγορη ανταποκριση κ λεπτομερης απαντησεις σας!! Εισαστε καταπληκτικοι.... Α ρε πατριδα....

Δεν ειμαι Αρης ...ειμαι απο τους αλλους..:-)...αλλα οπως και να εχει σας ευχαριστω και μονο που μπηκατε στην διαδικασια να απαντησετε....

Να περνατε καλα φιλοι!!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...