Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με DAEMON TOOLS


muchaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια θα ειθελα τη βοηθεια σας.Εχω το daemon tools v4.06 και εχω κατεβασει ενα παιχνιδι που πρεπει να ανοιχτει για εγκατασταση με το Daemon tools.Τα αρχεια του παιχνιδιου ειναι σε μορφη .mds.Οταν παταω να ανοιξω το πρωτο αρχειο φορτωνει αλλα μετα δε βγαζει τιποτα.Τι φταει??Μπορει να με βοηθησει καποιος.Ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι η τελευταια εκδοση του daemon tools??Και επισης το alcohol παρομοιο προγραμμα ειναι??Με αυτο το ονομα να το κανω αναζητηση?

 

Ευχαριστω πολυ παιδια.Σας ειμαι καταυποχρεομενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alcohol

http://www.alcohol-soft.com/

 

Daemon Toools

http://www.daemon-tools.cc/dtcc/download.php?mode=ViewCategory&catid=5

 

Το ότι δεν σου ανοίγει το αρχείο μπορεί και να είναι κατεστραμμένο αλλά δοκίμασε πρώτα την καινούργια εκδοσή και το Alcohol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α... και κατι ακομα αμα μπορεις να με πεις φιλε μου.Οταν γινετε εικονικο δισκος(DVD-rom) μεσα στον υπολογιστη οταν κανουμε αυτα τα αρχεια με το daemon tools πως σβηνετε μετα αυτος ο δισκος??Χιλια συγνωμμη για τη ταλαιπωρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει τι μπορω να πω?Απλα εισαι απαιχτος φιλε.ΣΕ ευχαριστω για αλλη μια φορα.Ευχαριστω.

 

Παρακαλώ:-) αλλά έβγαλες άκρη με τα αρχεία σου??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το εκανα με daemon tools και ολα εγιναν ενταξει αλλα ξες τη δεν εγινε?Εκει που σε ειπα πως σβηνω αυτο τον εικονικο DVD-ROM,που ειπες απο το daemon tools να κανω umount και μετα να πατησω delete Και θα σβηστη.Ε εκανα unmount αλλα μετα δε σβηνοταν.Ουτε με δεξι click ιδιοτητες ουτε με delete.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το εκανα με daemon tools και ολα εγιναν ενταξει αλλα ξες τη δεν εγινε?Εκει που σε ειπα πως σβηνω αυτο τον εικονικο DVD-ROM,που ειπες απο το daemon tools να κανω umount και μετα να πατησω delete Και θα σβηστη.Ε εκανα unmount αλλα μετα δε σβηνοταν.Ουτε με δεξι click ιδιοτητες ουτε με delete.

 

Κανε και "set numbers of drives" σε disable και δοκίμασε μετά μπας και έγινε καμιά χαζομάρα και αν πάλι δεν σβηστεί κανε restart και δοκίμασε ξανά (το καλύτερο λειτουργικό του κόσμου δεν έχουμε??:lol::lol: μπας και κάνει αυτό βλακείες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aα...ωραια εγινε με set number....Ευχαριστω για αλλη μια φορα φιλε μου.Μονο που εχω αλλο ενα τετοιο εικονικο που εγινε απο το alcohol οταν το δοκιμαζα και δε ξερω πως φευγει.Ασε που δε καταλαβα και πως δουλευει αυτο το προγραμμα.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...