Προς το περιεχόμενο

Απεριόριστα SMS στο K750i !;


Dimitris_il_mix

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει για να κάνω το Sony Ericsson K750i να χωράει περισσότερα μηνύματα???

 

Από οτι έχω δει αυτό που ζητάω έχει αναφερθεί κ στο θέμα "" Ότι χρειάζεστε για το K750i +W800i+K700i+D750i , θα το βρείτε εδώ ."" αλλά παρόλο που έχω ρωτήσει κ εκεί δν έχω λάβει κάποια απάντηση και δεν υπάρχει αναλυτική βοήθεια για αυτό!!

 

Το έχω ψάξει αρκετά το θέμα αλλά δν τα έχω καταφέρει.. !! Χρειάζονται από οτι έχω διαβάσει το πρόγραμμα Far Manager, ενα SEFP Plugin και k750i Flash Drivers. Ξέρει κάποιος που μπορώ να τα βρώ αυτά ???

 

Επίσης είδα κάπου οτι η διαδικασία αυτή κάνει για Κ750i με συγκεκριμένα CID numbers. Ξέρετε πως βλεπω τι αριθμο CID έχει το δικό μου κινητό ??

 

Την έχει κάνει κανείς αυτήν την διαδικασία ???Είναι δηλαδή εφικτό ? Ειμαι πολύ περίεργος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχεις ιδεα απο αυτα καλυτερα να μην το προσπαθησεις, απλα να μεταφερεις τα μηνυματα στο pc σου και μετα να τα σβηνεις απο το κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχεις ιδεα απο αυτα καλυτερα να μην το προσπαθησεις, απλα να μεταφερεις τα μηνυματα στο pc σου και μετα να τα σβηνεις απο το κινητο.

 

To θέμα είναι να ξέρει κάποιος άλλος κ να περιγράψει την διαδικασία για να το κάνω κ εγω . . Αυτό ψάχνω . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...