Προς το περιεχόμενο

νεα agp


dr.zivagko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για τα λεφτά που δίνεις καλή είναι αλλά εάν μπορεις τράβα μια βόλτα απο cosmodata στο στοκ να δεις μήπως σε αθτά τα λεφτά έχει προσφορά κάτι καλύτερο..για τι χρήση είναι η κάρτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.516221 Καλυτερα την 2400 πολυ πιο συνχρονη τεχνολογια με 66?

 

Και πολύ χειρότερες επιδόσεις!!!!:-(

Καλύτερη είναι η χ1650!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια ακόμα πρόταση: ψάξε για μεταχειρισμένη. Προ μηνός αγόρασα για τόσα χρήματα μια X850XT PE, από ένα παλικάρι εδώ μέσα, σε άψογη κατάσταση.

Για δες εδώ να δείς που παίζει η κάθε κάρτα:

http://www.tomshardware.com/2007/11/06/best_graphics_card/page6.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε η κάρτα που προτείνεις είναι καλή αλλά έχει ένα μειονέκτημα.Δεν υποστηρίζει shader model 3 πότε σε πολλά παιχνίδια θα έχει ασυμβατότητα και δε θα τρέχουν καν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε η κάρτα που προτείνεις είναι καλή αλλά έχει ένα μειονέκτημα.Δεν υποστηρίζει shader model 3 πότε σε πολλά παιχνίδια θα έχει ασυμβατότητα και δε θα τρέχουν καν

 

Πού ξέρεις τι παιχνίδια παίζω εγώ?

Δεν μου έχει βγάλει καμία ασυμβατότητα, και ούτε θα μου βγάλει. Γιατί ξέρω ποιες είναι οι ανάγκες μου, όπως ξέρει και ο πρώτος poster τις δικές του (άσχετα που δεν μας τις έχει πεί ακόμα)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπα όπα στάκα λίγο..εγώ το είπα για να ξέρει ο poster ότι δεν έχει το συγκεκριμένο χαρακτηριστικό ώστε να είναι ενημερωμένος..που αναφέρθηκα εγώ σε σένα και σε τι παίζεις???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημερα παιδια.ψαχνω για μια agp μεχρι 60 ευρω.Μου προτειναν την χ1650 pro 512mb.τι γνωμη εχετε?

 

Φιλε παρε την καρτα μια χαρα για τα λεφτα της τωρα αν παιζεις καποια αρκετα καινουργια παιχνιδια μπορεις να παρεις καποια χ1650 προ λιγο ποιο ακριβη βεβαια με μεγαλυτερους χρονισμους,επισης θα σου προτεινα να κοιταξεις εδω στις αγγελιες για καποια μεταχειρισμενη κυκλοφορουν καποιες φορες πολυ καλες εκτος και αν δεν την θες να ειναι μεταχειρισμενη.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως το Shader Model 3 ειναι μεγαλο μεινοεκτημα... τωρα με την 7600gs που αγορασα καταφερα να παιξω ακομα και crysis(λιγο χαλια αλλα παιζεται :P) οποτε μην παρεις καρτα που να μην εχει SM3...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...