Προς το περιεχόμενο

Telindus Drivers 1131


leukonas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά αν έχει κάποιος τους drivers η έστω κάποιο link απο αυτούς τους σπάνιους drivers παρακαλώ ας με βοηθήσει.Ψάχνω απο χτες και δεν υπάρχουν πουθενά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω ένα modem και ένα router,όμως το router είχε καταλήξει σε ένα συρτάρι με αποτέλεσμα να χαθούν τα drivers...και τώρα που το χρειάζομαι δεν μπορώ να το χρησειμοποιήσω....Microcom ADSL USB router AD 2636,αυτή είναι η μάρκα και το μοντέλο.Σας παρακαλώ 'οποις βρει από που μπορώ να κατεβάσω τα drivers να μου στείλει mail στο [email protected]!!!Ευχαριστώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το

2635 είναι USB

2636 είναι USB & ETH

2656 είναι USB & ETH & SWITCH

 

Kαι τα 3 έχουν τους ίδιους USB drivers (οι οποίοι παρεπιπτώντος είναι του 15.7.2005)

 

Κατέβασε από εδώ

 

Απάντηση από το adsl.gr:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Poulinos ευχαριστώ πολυ.Ειχα διαβάσει το παλαιότερο post για αυτό απευθήνθηκα εδώ αλλά το Link δεν δούλευε.Ευχαριστώ και πάλι.

απλα το link μετα απο μια βδομαδα κλεινει

 

Παιδιά έχω ένα modem και ένα router,όμως το router είχε καταλήξει σε ένα συρτάρι με αποτέλεσμα να χαθούν τα drivers...και τώρα που το χρειάζομαι δεν μπορώ να το χρησειμοποιήσω....Microcom ADSL USB router AD 2636,αυτή είναι η μάρκα και το μοντέλο.Σας παρακαλώ 'οποις βρει από που μπορώ να κατεβάσω τα drivers να μου στείλει mail στο [email protected]!!!Ευχαριστώ....

 

http://download.yousendit.com/C3D28B890EFFD061

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...