Προς το περιεχόμενο

Vista σε xp... μπαινουν?


grigoriso

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το μονο προβλημα τις ζωης μου ειναι αν μπορω να βαλω και ποια vista σε ενα πισι p4 sta 3,0 karta γραφικων on board 128 ram 512ddr2(γιατι τη βλεπει σαν 504?) ο σκληρος ειναι sata 160? τι κερδιζω? και τι χανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει νοημα να βαλεις vista σε παλιο pc ειδικα με 512ram, δεν ξερω αν θα κερδισεις κατι(μαλλον μονο τη χαρα για αλλαγη) αλλα σιγουρα θα χασεις χρονο να κατεβασεις drivers.

 

 

 

Σου λεει 504 γιατι τοσο ειναι

 

Αν εβαζες vista θα σου προτεινα τα απλα home basic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι μου λεει οτι αν βαλεις Vista σε αυτο το συστημα θα σεεεεερνεται :).Μη χανεις αδικα τον χρονο σου εκτος κι αν θελεις να πειραματιστεις λιγακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο προβλημα τις ζωης μου ειναι αν μπορω να βαλω και ποια vista σε ενα πισι p4 sta 3,0 karta γραφικων on board 128 ram 512ddr2(γιατι τη βλεπει σαν 504?) ο σκληρος ειναι sata 160? τι κερδιζω? και τι χανω?

 

βαλε 2γ μνημη και θα ειναι μια χαρα λιγο πιο αργος αλλα οχι πολυ .... κερδιζεις παιχνιδια(παιζει ρολο καρτα) γραφικα , ασφαλεια, ευκολη λυση σε προβληματα ασυμβατοτητας κολληματων απο μονο του σχεδον....και και και .... χανεις λιγη γρηγοραδα .... την χαναβρησκεις με στικακι με βοοστ. ....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...