Προς το περιεχόμενο

Το καλυτερο


skoudis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καλό που του θέλω να κάνει παπάδες, αφού κοστίζει πάνω απο 2000 ευρώ!!!

Όταν είδα το ποστ στην αρχή νόμιζα ότι βιάστικά και πήρα το δικό μου Amilo!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά λυπάμαι που θα σας απογοητεύσω αλλά ούτε παπάδες κάνει ούτε καφέ φτιάχνει.

 

@skoudis: Μήπως να ηρεμήσεις λίγο; Κι εγώ το 8710w έχω (και εκτυπωτή ΗΡ και πολυμηχάνημα ΗΡ) αλλά... δεν κάνω έτσι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο με ενδιαφερει τι πιστευετε!!!ειναι το τεταρτο που πιανω στα χερια μου

και ειμαι και πολυ ηρεμος.οποιος θελει τα δεχεται,οποιος οχι να μην απαντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο με ενδιαφερει τι πιστευετε!!!ειναι το τεταρτο που πιανω στα χερια μου

και ειμαι και πολυ ηρεμος.οποιος θελει τα δεχεται,οποιος οχι να μην απαντα.

 

έτσι...πολύ ωραία νοοτροπία:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παν'ακριβο φίλε μου και μάλλον προορίζετια αυστηρά για επαγγελαμτική χρήση..

 

το γνωριζω φιλε μου πολυ καλα αλλα εγω με acer και dell δεν ξαναμπλεγω.

εχω ενα presario που δεν καταλαβαινει τιποτα.εχει να κλεισει ουτε κι εγω ξερω

απο ποτε.και τωρα το καινουργιο πολλα σημεια....Επεξεργαστές Intel® Core™2 Duo T7500 / T7700 / T7800 (2,2 GHz έως 2,6 GHz, 800 MHz FSB, 4 MB L2 Cache)WSXGA+ 17" (ανάλυση 1680 x 1050) με ευρεία οπτική γωνία ή WUXGA+ 17" (ανάλυση 1920 x 1200) με ευρεία οπτική γωνίαIntel PRO/Wireless 802.11a/b/g/draft-n, Intel PRO/Wireless 802.11 a/b/g, Intel PRO/Wireless 802.11 b/g, Broadcom 802.11a/b/g, Broadcom 802.11b/g, Bluetooth™ 2.0 Η υποστήριξη OpenGL, DirectX10 & Dual Link DVI (μέσω προαιρετικής σύνδεσης) προσφέρουν ταχύτερη απόδοση & υποστήριξη οθονών εξαιρετικά υψηλής ανάλυσης. Η μονάδα Blu-ray αναπαράγει περιεχόμενο HD ή αποθηκεύει μέχρι 50 GB σε δίσκο διπλού στρώματος.Εκτελέστε απαιτητικές εφαρμογές με ισχύ 64 bit και υποστήριξη για μνήμη έως 4 GB. Η τεχνολογία Intel® Centrino® Pro Mobile μειώνει το συνολικό κόστος ιδιοκτησίας των PC σας με ενσωματωμένη δυνατότητα απομακρυσμένης διαχείρισης και προληπτικής ασφάλειας.NVIDIA Quadro FX 1100

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γνωριζω φιλε μου πολυ καλα αλλα εγω με acer και dell δεν ξαναμπλεγω.

εχω ενα presario που δεν

[...]

με ενσωματωμένη δυνατότητα απομακρυσμένης διαχείρισης και προληπτικής ασφάλειας.NVIDIA Quadro FX 1100

 

Το site της HP απ' όπου αντιγράφεις τις πληροφορίες τα λέει λάθος. Η κάρτα γραφικών είναι η FX1600M.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γνωριζω φιλε μου πολυ καλα αλλα εγω με acer και dell δεν ξαναμπλεγω.

εχω ενα presario που δεν καταλαβαινει τιποτα.εχει να κλεισει ουτε κι εγω ξερω

απο ποτε.και τωρα το καινουργιο πολλα σημεια....Επεξεργαστές Intel® Core™2 Duo T7500 / T7700 / T7800 (2,2 GHz έως 2,6 GHz, 800 MHz FSB, 4 MB L2 Cache)WSXGA+ 17" (ανάλυση 1680 x 1050) με ευρεία οπτική γωνία ή WUXGA+ 17" (ανάλυση 1920 x 1200) με ευρεία οπτική γωνίαIntel PRO/Wireless 802.11a/b/g/draft-n, Intel PRO/Wireless 802.11 a/b/g, Intel PRO/Wireless 802.11 b/g, Broadcom 802.11a/b/g, Broadcom 802.11b/g, Bluetooth™ 2.0 Η υποστήριξη OpenGL, DirectX10 & Dual Link DVI (μέσω προαιρετικής σύνδεσης) προσφέρουν ταχύτερη απόδοση & υποστήριξη οθονών εξαιρετικά υψηλής ανάλυσης. Η μονάδα Blu-ray αναπαράγει περιεχόμενο HD ή αποθηκεύει μέχρι 50 GB σε δίσκο διπλού στρώματος.Εκτελέστε απαιτητικές εφαρμογές με ισχύ 64 bit και υποστήριξη για μνήμη έως 4 GB. Η τεχνολογία Intel® Centrino® Pro Mobile μειώνει το συνολικό κόστος ιδιοκτησίας των PC σας με ενσωματωμένη δυνατότητα απομακρυσμένης διαχείρισης και προληπτικής ασφάλειας.NVIDIA Quadro FX 1100

 

 

Αμφιβάλω αν ξέρεις τι σημαίνουν τα μισά από τα ακρωνύμια που αναφέρονται στο κείμενο που έκανες copy-paste.

Το να φωνάζεις ότι κάτι είναι καλό απλά και μόνο επειδή φέρει βαρύγδουπα χαρακτηριστικά όπως Blu-ray DVD (αμφιβάλω αν θα το χρησιμοποιήσεις μέσα στον επόμενο ένα χρόνο) και Dual Link DVI (δεν ξέρω πολλούς που να βγάζουν έξοδο σε δύο οθόνες, πόσο μάλλον σε laptop), είναι τουλάχιστον γελοίο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβα!!!! που ειναι το παραξενο που αντεγραψα απο την σελιδα της hp.

πιστεψε με δεν με ενδιαφερουν καθολου οι αμφιβολιες σου.οτι θελει ο καθενας

πιστευει.μπηκα στο insomnia απο περιεργεια αλλα δυστυχως βλεπω οτι υπαρχουν

πολλοι <<εξυπνακηδες>> και πολλοι μ....ς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...