Προς το περιεχόμενο

ήχος από τον σκληρό


bikatini

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια ερωτηση το να ακουγετε ο σκληρος που διαβαζει ειναι καποιο προβλημα???

δηλαδη οτιδηποτε clik κανω στο pc internet programms αλαζει ο ηχος του ...

ειναι καινουργιος ....μπορω να κανω καποιο test ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνα καλού κακού να κάνεις backup.

Μπορείς να περιγράψεις λίγο καλύτερα τον ήχο που ακούς;

Επίσης ποιά είναι τα χαρακτηριστικά του σκληρού σου δίσκου(μάρκα,χωρητικότητα,πρωτόκολλο επκοινωνίας);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνα καλού κακού να κάνεις backup.

Μπορείς να περιγράψεις λίγο καλύτερα τον ήχο που ακούς;

Επίσης ποιά είναι τα χαρακτηριστικά του σκληρού σου δίσκου(μάρκα,χωρητικότητα,πρωτόκολλο επκοινωνίας);

 

segate250gb sata2.... ακουγετε η βελονα να το πω που διαβαζει δηλαδη εχει ενα σφυριγμα ελαφρυ μονιμα και ο ηχος αλαζει αναλογα με το τι κανεις ...δεν κανει κανενα τακ τακ σαν να δουλευει κατι σε πολυ υψηλη συχνοτητα ακουγετε ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά ερωτήματα....Λες καινούριος...δηλαδή;ΜΟΛΙΣ τον πήρες;Ή τον έχεις μέρες,βδομάδες,μήνες;Ακουγότανε οκ και διαπιστώνεις πλέον αλλαγή στην ηχητκή του συμπεριφορά;Έχεις πρότερη εμπειρία από sata δίσκο;Ή όχι και απλά σου φαίνεται περίεργος ο ήχος-έστω και χωρίς μέτρο σύγκρισης;Αν είναι ολοκαίνουριος,και δεν τον έχεις αγοράσει online,κάνε 1 επίσκεψη στο μαγαζί και ρώτα εκεί για γνώμη....Κι ανάλογα με το τί έχεις μέσα,και τί υπόνοιες έχεις,μέχρι και σε τεχνικό να πας δεν θα κάνεις κι άσχημα...

Τώρα από εργαλεία,στο site του δίσκου θα βρεις εργαλείο "τσεκαρίσματος"...Νομίζω ότι αυτό είναι και το πιο κατάλληλο...Μια άλλη πρόταση σε software,είναι και το HD Tune ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά ερωτήματα....Λες καινούριος...δηλαδή;ΜΟΛΙΣ τον πήρες;Ή τον έχεις μέρες,βδομάδες,μήνες;Ακουγότανε οκ και διαπιστώνεις πλέον αλλαγή στην ηχητκή του συμπεριφορά;Έχεις πρότερη εμπειρία από sata δίσκο;Ή όχι και απλά σου φαίνεται περίεργος ο ήχος-έστω και χωρίς μέτρο σύγκρισης;Αν είναι ολοκαίνουριος,και δεν τον έχεις αγοράσει online,κάνε 1 επίσκεψη στο μαγαζί και ρώτα εκεί για γνώμη....Κι ανάλογα με το τί έχεις μέσα,και τί υπόνοιες έχεις,μέχρι και σε τεχνικό να πας δεν θα κάνεις κι άσχημα...

Τώρα από εργαλεία,στο site του δίσκου θα βρεις εργαλείο "τσεκαρίσματος"...Νομίζω ότι αυτό είναι και το πιο κατάλληλο...Μια άλλη πρόταση σε software,είναι και το HD Tune ...

 

των εχω κανα μηνα σχεδον ,... απο το καταστημα δε μου ειπαν κατι συγεκριμενο...

εχει τυχει να χτυπησει σκληρος μου αυτο ειναι κατι διαφορετικο ,,...

απλα σκεφτομαι μηπως ειναι ο λογος για διαφορα κοληματα που συμβενουν που και που ....σε αυτον τον δισκο ειναι και το λειτουργικο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...