Προς το περιεχόμενο

p4 3.20 η P D925 3.00?


voltage

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φυσικα και να κρατησεις τον D.

Εχει 4mb cache ενω ο πεντιουμ 4 εχει ενα,

και ειναι κατα καποιο τροπο δυπιρινος

και φυσικα μεταγεννεστερος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εαν τους εχεις και τους 2 στα χερια σου (ιδιο socket εννοειτε...) πας χωρις δευτερη σκεψη στον D(εκτος ισως αν εχεις παραπαρφορτωμενο το psu σου...).

Αν σκεφτεσαι να αναβαθμιστεις πηγαινε κατευθειαν σε 21ΧΧ/4ΧΧΧ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδερφε κρατα τον 4 ειναι απο τα ποιο πετυχιμενα μοντελα τησ intel σε εντιθεση με τουσ D που ειναι χαλια αδιορθωτα...

για μενα p4 σε οτι socket kai na nai 478/775(τουσ εχω δοκιμασει και τουσ τρισ....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδερφε κρατα τον 4 ειναι απο τα ποιο πετυχιμενα μοντελα τησ intel σε εντιθεση με τουσ D που ειναι χαλια αδιορθωτα...

για μενα p4 σε οτι socket kai na nai 478/775(τουσ εχω δοκιμασει και τουσ τρισ....)

 

socket καλύτερα 775.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδερφε κρατα τον 4 ειναι απο τα ποιο πετυχιμενα μοντελα τησ intel σε εντιθεση με τουσ D που ειναι χαλια αδιορθωτα...

για μενα p4 σε οτι socket kai na nai 478/775(τουσ εχω δοκιμασει και τουσ τρισ....)

 

Αληθεια αναρωτιεμαι που το βασιζεις αυτο???? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδερφε κρατα τον 4 ειναι απο τα ποιο πετυχιμενα μοντελα τησ intel σε εντιθεση με τουσ D που ειναι χαλια αδιορθωτα...

για μενα p4 σε οτι socket kai na nai 478/775(τουσ εχω δοκιμασει και τουσ τρισ....)

 

πως ειναι δυνατων να ειναι ο P4 s478 απο τα πιο πετυχιμενα μοντελα της ιντελ ενω τοτε ειχε βγαλει ο ανταγωνισμος τον athlon64 s754 με πολυ καλυτερες επιδωσεις απο τους πεντιουμ 4 και φυσικα καλυτερες θερμοκρασιες αφου πανω στον prescott εκανες barbeque??? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως ειναι δυνατων να ειναι ο P4 s478 απο τα πιο πετυχιμενα μοντελα της ιντελ ενω τοτε ειχε βγαλει ο ανταγωνισμος τον athlon64 s754 με πολυ καλυτερες επιδωσεις απο τους πεντιουμ 4 και φυσικα καλυτερες θερμοκρασιες αφου πανω στον prescott εκανες barbeque??? :rolleyes:

 

συμφωνω για το μπαρμπεκιου που κανεις στους athlon64

οποτε +1 για τον pentium d

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...