Προς το περιεχόμενο

windows live messenger


dinak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά έκανα μια επανεγκατάσταση το acer empowering technology, αλλά τώρα όταν πάω να συνδεθώ στο msn μου βγάζουν τα vista ότι το msn σταμάτησε να λειτουργεί...το έκανα πάλι εγκατάσταση αλλά πάλι τίποτα...τι στο καλό συμβαίνει;pls λίγη βοήθεια γιατί δεν μπορώ να ζήσω χωρίς msn....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά έκανα μια επανεγκατάσταση το acer empowering technology, αλλά τώρα όταν πάω να συνδεθώ στο msn μου βγάζουν τα vista ότι το msn σταμάτησε να λειτουργεί...το έκανα πάλι εγκατάσταση αλλά πάλι τίποτα...τι στο καλό συμβαίνει;pls λίγη βοήθεια γιατί δεν μπορώ να ζήσω χωρίς msn....

 

To empowering technology δεν έχει ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ μ'αυτό που λες!

Λοιπόν.. Θα έχεις στάνταρ κάποια παλιά έκδοση του Live Messenger, που για διάφορους λόγους σου παρουσίασε ένα γνωστό στα Vista πρόβλημα! Για να τρέξει η συγκεκριμένη, πρέπει να κάνεις

δεξί κλίκ πάνω στο εικονίδιο του Live Messenger

&

άνοιγμα ως διαχειριστής

για να τρέξει ο Live Messenger!

Διαφορετικά πάντα θα κλείνει!

Παρόλα αυτά σου συνιστώ να κάνεις απεγκατάσταση τον παλιό messenger και να βάλεις την νέα έκδοση 8.5!

Προσοχή!! Πρώτα θα κάνεις απεγκατάσταση και ύστερα εγκατάσταση τον καινούριο!!

Όχι update, επειδή θα κρατήσει τις ρυθμίσεις του παλιού και θα έχεις τα ίδια προβλήματα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To empowering technology δεν έχει ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ μ'αυτό που λες!

Λοιπόν.. Θα έχεις στάνταρ κάποια παλιά έκδοση του Live Messenger, που για διάφορους λόγους σου παρουσίασε ένα γνωστό στα Vista πρόβλημα! Για να τρέξει η συγκεκριμένη, πρέπει να κάνεις

δεξί κλίκ πάνω στο εικονίδιο του Live Messenger

&

άνοιγμα ως διαχειριστής

για να τρέξει ο Live Messenger!

Διαφορετικά πάντα θα κλείνει!

Παρόλα αυτά σου συνιστώ να κάνεις απεγκατάσταση τον παλιό messenger και να βάλεις την νέα έκδοση 8.5!

Προσοχή!! Πρώτα θα κάνεις απεγκατάσταση και ύστερα εγκατάσταση τον καινούριο!!

Όχι update, επειδή θα κρατήσει τις ρυθμίσεις του παλιού και θα έχεις τα ίδια προβλήματα!!

 

τον 8.5 έχω!αυτό που μου είπες να κάνω πάντως έπιασε οπότε σ'ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
τον 8.5 έχω!αυτό που μου είπες να κάνω πάντως έπιασε οπότε σ'ευχαριστώ πολύ!

παιδια εχω και εγ το ιδιο προβλημα εκανα αυτα που λετε αλλα δεν εγινε τπτ υπαρχει καμια αλλη λυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω και εγ το ιδιο προβλημα εκανα αυτα που λετε αλλα δεν εγινε τπτ υπαρχει καμια αλλη λυση?

 

Καλώς όρισες , δες εδώ !! :X

 

http://www.exterminate-it.com/malpedia/remove-msn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...