Προς το περιεχόμενο

προβλημα με usr και linksys ασυρματο


xampos20

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν εγώ έχω ένα linkys ασύρματο kai παίρνει internet από ένα router userobotics και θέλω να ρωτήσω πως μπορώ να πάρει ιντερνετ το pc που έχει vista...ε???γιατι προσπάθησα να να κάνω αναζήτησ αλλά δεν μ εμφανίζει το ασύρματο οταν κάνω αναζήτηση δικτύου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν κατάλαβα το πρόβλημά σου. Εξήγησε τι εννοείς και καλό είναι να μη βάζεις τέτοιους τίτλους. Δεν βοηθάς τον εαυτό σου καθόλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ένα linksys ασύρματο το οποίο παίρνει ιντερνετ από ένα ρουτερ userobtics...Hθελα να συνδεθώ στο ιντερνετ με το λαπτοπ μου που είναι windows vista αλά δεν μπορώ δεν ξέρω γιατί ομώς...θα μπορούσατε να μ πείτε??γιατί είναι προβλημα μεγαλό γιατί θέλω να κάνω δουλειές μέσω ιντερνετ και δεν μπορώ να συνδεθω ασύρματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιποτα μαλλόν δεν με καταλαβαινεται γιατι δεν το εξηγω καλα.... αφηστε απλα το προβλημα είναι οτι δεν εντοπίζει το ασυρματο δικτυο μου το λαπτοπ που έχει βιστα ενω το λατποπ του αδελφου μου που έχει χρ το εντοπίζει μια χαρά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε αλλο firmwar αλλους drivers αλλο καναλι δοκιμασε σε b mode αντι για g.βεβεωσου οτι ειναι ανοιχτο το wireless.γιατι να μην το βρισκει κα8ολου το 8εωρω απιθανο.το να το βλεπει και να μην συνδεεται οκ αλλα να μην το βλεπει κα8ολου?δοκιμασε να δεις αν βλεπει κανα αλλο δικτυο μηπως δεν ειναι προβλημα ρουτερ αλλα κατι με το pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...